Paaiškėjo stipriausia Lietuvos mėgėjų mažojo futbolo 7x7 komanda

Lietuvos mažojo futbolo asociacija kartu su savo partnere „Mini Futbolo lyga“ pirmą kartą Lietuvoje organizavo „Sport1 mažojo futbolo turo per Lietuvą“ turnyrą, kuriame dalyvavo net 42 komandos.

Balandžio mėnesį Vilniuje prasidėjęs, spalio 3, taip pat Vilniuje, baigėsi pirmasis „Sport1 mažojo futbolo turas per Lietuvą". Iki finalinio etapo Vilniuje, buvo surengti 4 etapai skirtinguose Lietuvos miestuose. Balandžio mėnesį Vilniuje varžėsi 28 komandos, gegužę Druskininkuose 24, birželį Telšiuose 16 ir paskutiniame etape rugpjūtį Kėdainiuose 20 komandų. Per visus etapus viso varžėsi net 42 komandos iš pačių įvairiausių Lietuvos miestų - tai ir  Vilniaus, Kauno, Skuodo, Mažeikių, Telšių, Plungės, Utenos, Varėnos bei iš visai mažų vietovių Gelgaudiškio ar Lazdijų. Kiekviename etape komandos rinko įskaitinius taškus, kurie sumavosi, o į finalinį etapą pateko 16, daugiausiai taškų surinkusių komandų.

Prieš prasidedant finalui, komandų atstovai išsitraukė burtus, kurie suskirstė visas 16 komandų į 4 grupes po 4 komandas. Grupių etape visos komandos po kartą sužaidė tarpusavyje, o į sekantį etapą pateko 8 geriausios komandos. O galiausiai dėl apdovanojimų kovoti liko keturios: Vilniaus atstovai „Eagle team" ir „Fortitudo", Varėnos „Merkys" ir Kėdainių „Respublika".

Pusfinalyje vienodais rezultatai 3:1 „Respublika" nugalėjo „Fortitudo", „Eagle team" Varėnos „Merkį". Dėl bronzos medalių pirmieji į „Fanų" stadiono aikštelę žengė Varėnos „Merkio" ir „Fortitudo" žaidėjai. „Merkys" buvo aikškus dvikovos favoritas, nes iki tol jie buvo laimėję du etapus, tai Vilniuje ir Kėdainiuose. Bet vis dėl to atkaklioje ir įtemptoje kovoje 3:2 triumfavo „Fortitudo". Didžiajame finale, kova buvo ne tokia atkakli. „Eagle team" ramiai ir užtikrintai kontroliuodami visų rungtynių tempą, savo varžovus nugalėjo 2:0 ir tapo pirmaisiais „Sport1 mažojo futbolo turo per Lietuvą" čempionais.

Galutinė komandų rikiuotė:

1. Eagle team (Vilnius)

2. Respublika (Kėdainiai)

3. Fortitudo (Vilnius)

4. Merkys (Varėna)

Rezultatyviausiu su 13 įvarčiu Finalinio etapo žaidėju tapo Artiomas Barinovas iš Eagle team, naudingiausiu žaidėju, jo komandos draugas, Pavelas Pelakauskas, o geriausiu vartininku buvo išrinktas Deividas Paulauskas iš Respublikos.

Apdovanojimų ceremoniją vainikavo įspūdingas šventinis fejerverkas. Visų etapų rezultatai Lietuvos mažojo futbolo asociacijos interneto svetainėje www.minifutbolas.lt

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos