"Palangą" sutriuškinusi "Sūduva" – vėl A lygos viršūnėje

Lietuvos futbolo A lygoje – nauja lyderė, kuria tapo titulą ginanti Marijampolės „Sūduva“.

Marijampoliečiai atidėtose 20-ojo turo rungtynėse 5:0 (1:0) sutriuškino čempionato autsaiderę „Palangą“.

Nepaisant to, jog „Palangos“ vartų sargui Mariui Paukštei pirmame kėlinyje teko kartą traukti kamuolį iš ginamų vartų tinklo, tai buvo geriausias susitikimo žaidėjas per pirmąsias 45 minutes.

Vartininkas įspūdingai atrėmė Ovidijaus Verbicko ir du Mihreto Topčagičiaus smūgius, taip pat prisijaukino sėkmę, kai dviem gerais šansais nepasinaudojo vidurio gynėjas Semiras Kerla.

Vis dėlto 33-iąją minutę M. Paukštei apmaudžiai nepasisekė. Po pakelto kampinio Renanas Oliveira laimėjo oro dvikovą ir galva pasiuntė kamuolį tarp „Palangos“ vartininko kojų.

Kėlinio pabaigoje svečiai sukūrė vienintelę puikią progą, tačiau jos įvarčiu nepavertė – arčiau vartų prasiveržusio „Palangos“ kapitono Sergejaus Mošnikovo reidą nutraukė Ivanas Kardumas.

Antrame kėlinyje įvarčiai į čempionato autsaiderių vartus vis tik pasipylė. 47-ąją minutę greitos kontratakos metu į tolimąjį vartų kampą smūgiavo Josipas Tadičius, o 59-ąją minutę po M. Topčagičiaus perdavimo antrame mače iš eilės taikliu smūgiu džiaugėsi Karlo Bručičius.

64-ąją minutę dublį pasiekė dar kartą po pakelto kampinio galva nepriekaištingai mušęs R. Oliveira, be įvarčio neliko ir M. Topčagičius, kuris 89-ąją minutę padėjo tašką šiame mače.

Šiuo metu „Sūduva“ per 23-ejas rungtynes yra surinkusi 60 taškų ir tašku aplenkė maču daugiau sužaidusį Vilniaus „Žalgirį“.

<iframe frameborder="0"  scrolling="no" width="500" height="242" src="https://www.fctables.com/lithuania/a-lyga/iframe/?type=table&lang_id=2&country=127&template=148&team=&timezone=Europe/Vilnius&time=24&po=1&ma=1&wi=1&dr=1&los=1&gf=1&ga=1&gd=1&pts=1&ng=0&form=0&width=500&height=242&font=Verdana&fs=12&lh=22&bg=FFFFFF&fc=333333&logo=1&tlink=1&scfs=22&scfc=333333&scb=1&sclg=1&teamls=80&ths=1&thb=1&thba=FFFFFF&thc=000000&bc=dddddd&hob=f5f5f5&hobc=ebe7e7&lc=333333&sh=1&hfb=1&hbc=1ac929&hfc=FFFFFF"></iframe><div style="text-align:center;"></div><a href="https://www.fctables.com/lithuania/a-lyga/" rel="nofollow">