Pamatykite: emocingas O. Marmousho atsisveikinimas su „Eintracht“ © Hasan Bratic/SIPA nuotr.

„Man City“ ekipa ruošiasi pajėgaus naujoko pristatymui.

Artimiausiomis dienomis „miestiečių“ gretas papildys Frankfurto „Eintracht“ puolėjas Omaras Marmoushas, kuris vakar emocingai atsisveikino su Bundeslygos klubu.

25–erių puolėjas buvo neregistruotas mačui (2:0) prieš Dortmundo „Boprussia“, tačiau vis tiek atvyko į stadioną, kur tiek žaidėjams, tiek sirgaliams dėkojo už drauge praleistus metus.

Šiame Bundeslygos sezone O. Marmoushas per 17 rungtynių yra pelnęs 15 įvarčių ir atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...