Pamatykite: į Lietuvą atskrido FIFA legendų komandos nariai © lff.lt nuotr.

Jau šeštadienį Lietuvoje startuos išskirtinis futbolo savaitgalis, kurio pirmuoju akcentu taps Lietuvos ir FIFA legendų komandų rungtynės Kauno Dariaus ir Girėno stadione.

Šios savaitės antroje pusėje į Lietuvą pradėjo keliauti FIFA legendų komandos nariai. Pirmasis iš jų atvyko būsimasis komandos treneris, žinomas specialistas Avramas Grantas, atvykęs dar ketvirtadienio popietę.

Penktadienį apie pietus atskrido Roque Junioras, o tada didelė dalis komandos atvyko penktadienio vakarą. Vilniaus oro uoste leidosi Christianas Karembeu, Vincentas Candela, Aldairas, Carlesas Puyolis, Julio Cesaras, Houssine`as Kharja.

Prieš pat vidurnaktį Vilniuje taip pat nusileido ir Ricardo Quaresma, Antonio Valencia bei Estebanas Cambiasso.

Beje, pastarasis kartu su Serginho bei Dida turėjo atvykti ženkliai anksčiau, tačiau dėl streikų Italijos oro uostuose buvo atšauktas jų skrydis iš Milano, tad futbolininkams teko rinktis kitus kelionių variantus.

E. Cambiasso atvyko penktadienio vakarą, tuo tarpu Dida, Serginho, Nuno Gomesas, Fabio Cannavaro ir kiti likę futbolininkai į Lietuvą atvyks šeštadienį ir keliaus tiesiai į Kauną.

Dalis legendų komandos narių liks Lietuvoje ir sekmadienį bei gyvai stebės LFF taurės finalo rungtynes.

 • xDDDD

  galvojau bomzas apimtas troskulio pirmoje fotkeje 😀D

  • 5
 • xDDDD

  galvojau bomzas apimtas troskulio pirmoje fotkeje 😀D

  • 5
 • xDDDD

  galvojau bomzas apimtas troskulio pirmoje fotkeje 😀D

  • 5

Komentuoti

Prisijungti su FB