Graiki jos superklubas "%c00133", kuriam atstovauja lietuvis Raimondas Žutautas, 16-ą kartą klubo istorijoje tapo Graikijos taurės laimėtojais, vakar 3-1 nugalėję savo ilgamečius varžovus "%c00131" futbolininkus. Tai yra pirmasis "žaliųjų" titulas po aštuonerių metų pertraukos, tačiau "Panathinaikos" dabar siekia dvigubos sėkmės, kadangi jie yra ir Graikijos čempionato lyderiai.

Šiose rungtynėse lietuvis aikštėje pasirodė 77-ą minutę, pakeitęs Michalseną.

Eurofootball.lt atsiprašo už anksčiau neteisingai pateiktą informaciją, kad Žutautas aikštėje nepasirodė.

Pirmąjį rungtynių įvartį jau trečią minutę įmušė Papadopoulos. Jis tai padarė galva, po puikaus gynėjo Marcuso Muncho perdavimo. 65-ą rungtynių minutę "Olympiacos" rezultatą išlygino - Djovanis įmušė į vartus po Djordjevičiaus perdavimo.

Tačiau "Panathinaikos", kurie visas rungtynes atrodė stipresni, jau už keturių minučių vėl išsiveržė į priekį - Kipro rinktinės puolėjas Konstantinou laimėjo dvikovą su Anatolakiu ir sugebėjo įmušti įvartį. Pergalę 81-ą minutę užtvirtino tas pats Konstantinou, kuris pasibaigus mačui buvo pripažintas geriausiu rungtynių žaidėju.

Paskutinį kartą "žaliųjų" iškovotas titulas buvo 1995-ais metais, kuomet taurės finale per papildomą laiką įmuštas įvartis atnešė jiems 1-0 pergalę prieš "AEK".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos