Panevėžiečiai užsitikrino jaunimo U19 čempionato pirmą vietą

Likus keturiems turams iki Lietuvos jaunimo futbolo čempionato finišo paaiškieji pirmieji 2022–2023 m. sezono čempionai.

FA „Panevėžys“-PRSSG ekipa pirmadienio vakare priėmė Joniškio FK „Saned“ ir įveikė varžovus rezultatu 6:1.

Pirmajame kėlinyje panevėžiečiai įgijo penkių įvarčių persvarą, pasižymėjus Džiugui Keliuočiui, Kajui Jablonskui, Arijui Finevičiui, Pijui Seikauskui, Faustui Aleknai.

Antrame kėlinyje įvartį pridėjo Pijus Seikauskas, o joniškiečių gretose garbės įvartį pelnė Paschalis Chibuikemas Nwosu.

FA „Panevėžys“-PRSSG per 16 žaistų rungtynių iškovojo 40 taškų. Artimiausi persekiotojai – FK „Žalgiris“ ir FA „Marijampolė City“ – turi po 26 taškus bei prarado teorines galimybes pavyti čempionato lyderius.