„Panevėžio“ klubą papildė saugas iš Senegalo © fk Panevezys nuotr.

Atsidarius vasaros perėjimų langui, „Panevėžio“ futbolo klubas į savo gretas pasikvietė atakuojantį žaidėją. Iki sezono pabaigos galiojanti sutartis buvo pasirašyta su 30-mečiu senegaliečiu Cheikhou Diengu.

Įprastai krašto saugo pozicijoje rungtyniaujantis futbolininkas karjerą Europoje pradėjo „Sandefjord“ klube Norvegijoje, ten praleidęs kelis sezonus, persikėlė į „St. Polten“ ekipą Austrijoje.

Greičiu pasižymintį žaidėją 2016 metais išpirko Stambulo „Bašakšehir“ ir skolino tam pačiam „St. Polten“ klubui bei Ankaros „Ankaragucu“, Suboticos „Spartak“ ir Insbruko „Wacker“ komandoms. Vėliau Ch. Diengas atvyko į Volfsbergo „Wolfsberger“ bei su Austrijos klubu 2020–2021 metų sezone buvo patekęs į Europos lygos šešioliktfinalį – ten susigrūmė su garsiuoju Londono „Tottenham Hotspur“.

2022-aisiais senegalietis sukirto rankomis su Lubino „Zaglębie“, bet gana greitai vėl sugrįžo į Austriją ir gynė „Leoben“ garbę, savo paskutinį mačą tame klube sužaisdamas šių metų gegužės pabaigoje.

„Prie „Panevėžio“ paskatino prisijungti tai, jog klubas rungtyniaus Europos varžybose ir tapo čempionu praėjusiame sezone – kiekvienas nori atstovauti nugalėtojui. 

Esu geros formos – lyga, kurioje žaidžiau, finišavo neseniai, tad neatostogavau ir treniravausi. Kai baigiasi tavo kontraktas ir ieškai naujos komandos, visada turi būti pasiruošęs.

Tikslai – atiduoti viską, kad padėčiau komandai, turnyro lentelėje pakiltume kuo aukščiau ir kuo toliau nužygiuotume Europoje“, – fk-panevezys.lt svetainei prisistatė Ch. Diengas.

Futbolininkas iš Senegalo gali debiutuoti jau artimiausiame „Panevėžio“ mače su Alytaus DFK „Dainava“, kuris vyks birželio 22 dieną, šeštadienį. Akistatos pradžia „Aukštaitijos“ stadione – 19 val.

Standings provided by Sofascore
 • Ricina

  O kur dingo Smitas?

  • 2
 • Ricina

  O kur dingo Smitas?

  • 2
 • Ricina

  O kur dingo Smitas?

  • 2

Komentuoti

Prisijungti su FB