„Panevėžys“ antrąjį kartą sužaidė lygiosiomis © alyga.lt nuotr.

„TOPsport A lygos“ čempionai „Panevėžio“ futbolininkai stringa atakuojant – dar sykį nepelnyta įvarčio. 2-ojo turo susitikimas „Žemynos“ progimnazijos stadione su Alytaus DFK „Dainava“ įprasmintas lygiu rezultatu 0:0.

Iki pertraukos panevėžiečiai tris sykius atakavo labai grėsmingai. Nika Kačarava smūgiavo galva – kartvelo bandymą atrėmė Volodymyras Krynskis. Du kartus Ode Abdullahi bei Gustas Zabita apsigynė, kai kamuoliai skriejo į tuščius vartus.

Pakėlus paskutinį kampinį pirmame kėlinyje, „Dainava“ turėjo gerą galimybę, kai Maksymas Maksymenka nepataikė į vartus. Po pertraukos standartinės padėties metu Dmytro Mandryčenkai irgi pristigo tikslumo.

Antrasis kėlinys buvo klampesnis negu pirmasis. „Panevėžio“ gretose debiutavo saugas Lucas de Vega, o 88-ąją minutę Noelio Mbo perdavimo nepasiekė prie vartų buvęs Linas Klimavičius.

Po šio mačo tapo aišku, jog pasibaigus 2-ajam turui visos komandos bus atidariusios savo taškų sąskaitą.

• Jonuks
    pffff

ant kiek baisu, tuscia vieta is cempionu liko, visas rungtynes baigia 0-0, vapšė visas

Kad visos rungtynės tokios, Šiauliai, Banga, Panevėžys kartu per 6 rungtynes 1 įvartį imuše. Ką jie veikia toj aikštėj ir kam išvis ten eina, galėtų rūbinėj kortom palošt ir skyrstytis, vistiek neimuša nieks