"Panevėžys" iškovojo dar vieną pergalę

LFF I lygos lyderis  FK „Panevėžys“ šįvakar iškovojo dar vieną pergalę.  Panevėžiečiai išvykoje rezultatu 4:2 (0:1) įveikė  „Pakruojo“ komandą.

Šeimininkai labai aktyviai ir energingai pradėjo rungtynes. Pačioje susitikimo pradžioje į „Panevėžio“ baudos aikštelę įsiveržęs Edvinas Jasaitis krito, o mačo arbitras įžvelgė panevėžiečio pražangą ir paskyrė 11 metrų baudinį. „Pakruojo“ žaidėjas Donatas Strockis smūgiavo tiksliai ir 6-ąją mačo minutę šeimininkai išsiveržė į priekį.

Po kelių minučių panevėžiečių baudos aikštelėje vėl krito šeimininkų žaidėjas, bet šį kartą rungtynių teisėjas pražangos neįžvelgė. Svečių atakos didesnės grėsmės „Pakruojo“ komandai nekėlė. Vis dėlto, antroje kėlinio pusėje panevėžiečiai pradėjo rungtyniauti aštriau. Svečiai kėlė keletą kampinių ir baudos smūgių, bet aikštės šeimininkų vartininkas rimtesnio darbo neturėjo. Po pirmojo kėlinio „Panevėžys“ atsiliko 0:1.

Visiškai kitokią „Panevėžio“ komandą žiūrovai pamatė po pertraukos. 54-ąją susitikimo minutę „Pakruojo“ baudos aikštelėje neleistinai buvo pagriautas Tomas Salamanavičius. Teisėjo paskirtą 11 metrų baudinį tiksliai realizavo Edvardas Tamulevičius ir 54-ąją rungtynių minutę rezultatas tapo 1:1. Prabėgus vos vienai minutei,  jau pats T. Salamanavičius po Pauliaus Janušausko perdavimo iš arti pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus ir išvedė savo komandą į priekį.

Šėimininkai nesitaikstė su tokia situacija. Suklydus panevėžiečių gynėjams, šeimininkų futbolininkas vienas iššoko prie Marių Suvaizdį, kuris sugebėjo atremti klastingą varžovo smūgį. Vis dėlto, prie nuo vartininko atšokusio kamuolio pirmasis suspėjo E. Jasaitis ir iš arti išlygino rezultatą.

Kova prasidėjo iš naujo. Pasižymėti progų turėjo abiejų ekipų žaidėjai. Gerą progą išvesti „Pakruojo“ komandą į priekį turėjo Aivaras Bagočius, bet iš itin dėkingos padėties smūgiavo virš vartų. Įsiminė pavojingi „Panevėžio“ futbolininkų T. Salamanavičiaus ir D. Kingo smūgiai.

Rungtynių pabaiga sėkmingiau susiklostė svečiams. Vos tik pasirodęs po keitimo aikštėje Tadas Markevičius savo pirmuoju prisilietimu prie kamuolio 85-ąją mačo pelnė trečiąjį įvartį svečių komandai. Dar po minutės „Panevėžio“ kapitonas P. Janušauskas vėl nuginklavo „Pakruojo“ vartininką ir padėjo tašką šiame susitikime. Panevėžiečiai iškovojo pergalę rezultatu 4:2.

FK „Panevėžys“ rungtyniavo  tokios sudėties: M. Suvaizdis, M. Fridrikas, V. Gašpuitis, A. Karvackis, T. Kačerauskas (61‘ M. Dūda), P. Janušauskas (88‘ R. Misiūnas) , E. Fioodorovas (34‘ M. Butkus), J. Skinderis, T. Salamanavičius, E. Tamulevičius (74‘ R. Lazdinauskas), D.Kingas (84‘  T. Markevičius).

Šį penktadienį, rugpjūčio 3 dieną, FK „Panevėžys“ išvykoje žais su Vilniaus „Žalgirio B“ komanda. Susitikimas Vilniaus „Senvagės“ gimnazijos stadione prasidės 18 valandą 30 minučių.