„Panevėžys“ iškovojo pergalę kontrolinėse rungtynėse © fk Panevezys nuotr.

Lietuvos čempionas futbolo klubas „Panevėžys“ pasiekė dar vieną laimėjimą kontrolinių rungtynių cikle. Panevėžiečių vizitas Laikinojoje sostinėje buvo įprasmintas pergale prieš Kauno rajono „Hegelmann“ komandą – 3:1 (2:0).

Pirmame kėlinyje daug pavojingų epizodų sukurta nebuvo. Varžovai kiek ilgiau kontroliavo kamuolį bei neišnaudojo vienos dėkingos progos, savo ruožtu, „Panevėžys“ du sykius sėkmingai išpildė standartines situacijas.

35-ąją minutę po Jeffrey Sarpongo pakelto kampinio pasižymėjo Markas Beneta, po 8 minučių to paties J. Sarpongo perdavimas į baudos aikštelę virto įvarčiu. Antro kėlinio pradžioje Mindaugas Grigaravičius buvo arti tikslo – kamuolys atsimušė į skersinį.

Vieną pavojingą J. Sarpongo bandymą „Hegelmann“ ekipos vartininkas atrėmė, tačiau 60-ąją minutę savo proga pasinaudojo Noelis Mbo. Darbo taip pat turėjo antrame kėlinyje rungtyniavęs Tomas Švedkauskas, visgi, 74-ąją minutę buvęs „Panevėžio“ saugas Artemas Ščedras pasižymėjo kontratakos metu.

„Panevėžio“ startinė sudėtis: Vytautas Černiauskas, Ernestas Veliulis, Linas Klimavičius, Kasparas Dubra, Markas Beneta, Jovanas Čadženovičius, Nicolasas Gorobsovas, Matijus Remeikis, Jeffrey Sarpongas, Federico Palaciosas, Noelis Mbo.

Artėjantis kontrolinis susitikimas įvyks vasario 9 dieną, penktadienį, Liepojoje. Nuo 17 val. Lietuvos čempionai susigrums su FS „Jelgava“ futbolininkais.