„Panevėžys“ kontrolinėse rungtynėse nugalėjo klubą iš Latvijos © fk Panevezys nuotr.

„TOPsport A lygos“ čempionas futbolo klubas „Panevėžys“ ketvirtame kontroliniame susitikime džiaugėsi pergale. Marijampolės futbolo arenos manieže Gino Lettieri treniruojama komanda 2:1 (2:1) nugalėjo Daugpilio BFC „Daugavpils“ vienuolikę.

Susitikimo pradžia panevėžiečiams nesusiklostė sėkmingai. Atlikus netikslų perdavimą netoli savo vartų, 1-ąją minutę varžovas turėjo gerą progą pasižymėti ir ja pasinaudojo.

Kiek vėliau „Panevėžys“ įsibėgėjo – Matijus Remeikis smūgiavo pro šalį, po gražios kombinacijos Kwadwo Asamoah bandymą atrėmė vartininkas. Vis dėlto 32-ąją minutę legionierius iš Ganos Jeffrey Sarpongo perdavimą pavertė įvarčiu galva.

Po 10 minučių Lietuvos čempionai išsiveržė į priekį. Standartinės padėties metu Kasparas Dubra atmetė kamuolį Markui Benetai ir šis pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Antrame kėlinyje „Panevėžio“ gretose pora smūgių atliko Noelis Mbo, pasireikšti gavo nemažai B komandos žaidėjų.

„Panevėžio“ startinė sudėtis: Vytautas Černiauskas, Markas Beneta, Linas Klimavičius, Kasparas Dubra, Ernestas Veliulis, Jovanas Čadženovičius, Matijus Remeikis, Jeffrey Sarpongas, Kwadwo Asamoah, Federico Palaciosas, Nojus Lukšys.

Artimiausias rungtynes panevėžiečiai žais vasario 3 dieną, šeštadienį, „Kauno Žalgirio“ FA manieže. Dvikovos pradžia su Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkais – 17 val.