„Panevėžys“ laimėjo pirmą draugišką susitikimą © fk-panevezys.lt nuotr.

„TOPsport A lygos“ čempionas „Panevėžio“ futbolo klubas pergalingai pradėjo kontrolinių dvikovų ciklą. Gino Lettieri kariauna po paskutinėmis minutėmis pelnyto įvarčio 1:0 (0:0) nugalėjo Baltijos futbolo akademijos ekipą.

Pirmame kėlinyje abi komandos sukūrė ne vieną progą pasižymėti. Porą gerų galimybių turėjo Kwadwo Asamoah, tačiau abiejose situacijose smūgius atrėmė BFA vartininkas. Pastarasis 16-ąją minutę susitvarkė ir su Federico Palacioso bandymu.

Kėlinio viduryje Vytautas Černiauskas atmušė pavojingai Martino Perveinio galva smūgiuotą kamuolį, kiek vėliau – po grubios klaidos M. Perveinis iššoko prieš vartininką, laimei, Rokas Lekiatas blokavo į tuščius vartus skriejusį kamuolį. Prieš pat pertrauką dėkingais šansais nepasinaudojo F. Palaciosas ir Noelis Mbo, abiejų legionierių smūgius atrėmė vartų sargas.

Po pertraukos į kovą buvo mestas Tomas Švedkauskas, gana aktyviai dešiniajame krašte rungtyniavo Domantas Vaičekauskas, aikštėje pasirodė Ignas Venckus ir kiti jauni žaidėjai.

Nojus Lukšys atliko smūgį iš toli, jį vartininkas atrėmė, tačiau užsitęsusios atakos ir sumaišties baudos aikštelėje metu N. Lukšys nukreipė kamuolį į vartus. Tai buvo vienas iš retų pavojingesnių abiejų vienuolikių išpuolių antrame kėlinyje.

„Panevėžio“ startinė sudėtis: Vytautas Černiauskas, Markas Beneta, Rokas Lekiatas, Linas Klimavičius, Kasparas Dubra, Mindaugas Grigaravičius, Matijus Remeikis, Danielis Romanovskis, Federico Palaciosas, Kwadwo Asamoah, Noelis Mbo.

Kitą savaitę komanda keliaus į kelių dienų stovyklą Liepojoje, kur sausio 17 dieną, trečiadienį, rungtyniaus su vietos „Liepaja“ futbolininkais. Mačo pradžia – 15 val.