„Panevėžys“ neįveikė „Riterių“ © alyga.lt nuotr.

„Optibet A lygos“ 18-ojo turo rungtynėse „Panevėžio“ futbolininkams nepavyko atsirevanšuoti „Riteriams“ už pralaimėjimą pirmajame rate – susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1).

Nors kamuolį rungtynėse daugiau kontroliavo Joao Martinso auklėtiniai, pirmąją progą rungtynėse sukūrė „Riteriai“. 14 minutę Mindaugas Grigaravičius dešiniajame baudos aikštelės krašte atliko stiprų smūgį į vartus, bet šeimininkų vartininkas Danas Šimkevičius kojomis atmušė kamuolį.

„Panevėžys“ pirmą galimybę įmušti susikūrė tik 36 minutę. Elivelto prie baudos aikštelės ribų atliko klastingą smūgį į kairįjį vartų kampą, bet „Riterių“ vartų sargas Armantas Vitkauskas buvo tam pasiruošęs ir atrėmė smūgį. Prieš pertrauką Rafaelis Floro smūgiu iš 20 m. pataikė kamuolį šalia virpsto.

Paskutinę pirmojo kėlinio minutę „Riteriams“ pavyko išsiveržti į priekį. Po kokybiško Mato Ramanusko perdavimo iš aikštės gilumos, dešiniajame baudos aikštelės krašte kamuolį priėmęs Valdemaras Borovskis greitai atliko perdavimą prieš vartus išnirusiam Rokui Filipavičiui, kuris puikiai pasinaudojo savuoju šansu.

Po pertraukos šeimininkams greitai pavyko išlyginti rezultatą. Sebastianą Vazquezą pakeitęs Jorge Eliasas prie baudos aikštelės prieigų efektyviai ir tiksliai smūgiavo į viršutinį dešinį kampą.

Antrajame kėlinyje „Panevėžys“ dominavo aikštėje ir rezgė pavojingas atakas prie A. Vitkausko ginamų vartų, tačiau labiausiai Joao Martinso auklėtiniams trūko tikslumo paskutinėse atakos fazėse. „Riteriams“ teko gerokai paplušėti gynyboje, bet atsilaikyti pavyko.

Po rungtynių panevėžiečiai (32 tšk.) išliko ketvirtoje lentelės vietoje, nuo antroje ir trečioje pozicijoje žengiančių „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ atsilikdami trimis taškais. „Riteriai“ (21 tšk.) susilygino taškais su penktoje vietoje esančiu Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ klubu.