„Panevėžys“ pralaimėjo latviams © fk-panevezys.lt nuotr.

„Panevėžio“ futbolo klubas šį savaitgalį sužaidė trečiąsias kontrolines rungtynes klojant pamatus 2023 metų sezonui. Aukštaitijos sostinės komanda „Hikvision“ arenos manieže vykusiame mače 0:1 (0:1) nusileido Rygos „Metta“ futbolininkams.

Panevėžiečiai dvikovą pradėjo eksperimentine sudėtimi. 11-ąją minutę suklydus aikštės viduryje, varžovai surengė greitą ataką ir smūgiu iš arti išsiveržė į priekį. Po 13 minučių Nojus Lukšys atliko perdavimą iš krašto, tačiau Martinas Perveinis į vartų plotą nepataikė.

Po pertraukos „Panevėžys“ žaidė aktyviau – vienos pirmųjų atakų metų Ariagneris Smithas galva smūgiavo pro šalį. 56-ąją minutę po puikaus Wandersono Melo perdavimo prieš vartininką iššokęs A. Smithas jo nepergudravo.

72-ąją minutę tiek pastarojo puolėjo, tiek ir dar po kelių minučių sekusį Pijaus Širvio bandymą atrėmė „Metta“ ekipos vartų sargas. 82-ąją minutę Ernesto Veliulio atliktas baudos smūgis sudrebino virpstą.

Latvijos komanda atsilaikė bei iškovojo pergalę.

„Panevėžio“ sudėtis: Vytautas Černiauskas (66 min. Danas Šimkevičius), Seydina Keita, Marko Tomičius (46 min. Linas Klimavičius), Kajus Stankevičius (46 min. Romanas Mirošnykas), Markas Beneta (46 min. Pijus Širvys), Matijus Remeikis (46 min. Jovanas Čadženovičius), Domantas Vaičekauskas (46 min. Wandersonas Melo), Artiomas Ščedras (46 min. Tautvydas Eliošius), Martinas Perveinis (46 min. Ernestas Veliulis), Nojus Lukšys (46 min. Sebastianas Rinconas), Noelis Mbo (46 min. Ariagneris Smithas).

Kitas kontrolinis mačas planuojamas vasario 1 dieną, trečiadienį, 14 val. Rygoje. Panevėžiečių varžovas – vietos RFS klubas.