„Panevėžys“ tęsia fantastišką pasirodymą A lygoje © JumpStory nuotr.

„Optibet A lygoje“ pirmaujantis „Panevėžys“ pirmojo rato finiše savo pergalių kraitį papildė dar vienu laimėjimu.

9-ojo turo rungtynėse namuose panevėžiečiai aštuntą kartą šiemet nepraleido įvarčio, per kėlinį pasižymėjo po kartą bei 2:0 (1:0) įveikė nemažai žaidėjų praradusią Gargždų „Bangą“.

Gargždų komandos vyr. treneris Davidas Afonso pirmą sykį suteikė galimybę mačą starto sudėtyje pradėti Karoliui Pliuškiui, kadangi nežaidė tiek Mauricio Pinto, tiek Renanas Paulino, tiek Ernestas Stočkūnas. Su savo užduotimis gynyboje svečiai puikiai tvarkėsi iki 23-iosios minutės.

Tautvydas Eliošius sėkmingai pakovojo dėl aukšto kamuolio baudos aikštelėje, kuris dėkingai atšoko Nasko Milevui – bulgaras jį nukreipė į vartus, pasižymėdamas antrame mače iš eilės.

Vėliau komandos išsiskyrė tolimais smūgiais, su kuriais susitvarkydavo vartininkai, tačiau antrame kėlinyje pavojingai savo laimę pabandė Wandersonas Melo bei Jeffrey Sarpongas.

Pavojaus signalas prie „Panevėžio“ vartų nuaidėjo antrojo kėlinio viduryje, kai Shogo Yoshikawa pelnė įvartį po pakelto kampinio. Šeimininkų laimei, teisėjai užfiksavo Goncalo Vieiros pražangą prieš vartų sargą Rafaelį Broetto.

Čempionato lyderiai į tai tinkamai sureagavo bei pelnė antrą įvartį. 79-ąją minutę kontratakos metu Ernestas Veliulis perdavė kamuolį į baudos aikštelę W. Melo, kuris galingu smūgiu į tolimąjį vartų kampą įtvirtino septintą „Panevėžio“ pergalę.

Paskutinėmis mačo minutėmis įvyko istorinis epizodas: D. Afonso suteikė šansą debiutuoti Povilui Kasperavičiui, kuris tapo jauniausiu žaidėju nuo 1990 metų, rungtyniavusiu Lietuvos čempionate – jam tądien buvo 14 metų 4 mėnesiai ir 29 dienos. Taip pat „Optibet A lygoje“ debiutavo 15-metis Erikas Smulkys.

„Panevėžys“ su 23 taškais dar labiau padidino atotrūkį nuo varžovų, o „Banga“ su 8 taškais rikiuojasi septinta.