Paragvajus įveikė Trinidadą ir Tobagą © Eurofootball.lt
Trinidado ir Tobago svajonė baigėsi - minimalius šansus patekti į aštunfinalį turėjusi Karibų jūros salos komanda paskutiniame mače 2-0 pralaimėjo tik dėl garbės kovojusiai Paragvajaus rinktinei ir baigė kovas 2006 metų pasaulio čempionate.

Fritzo Walterio stadionas, Kaiserslauternas
46 tūkstančiai žiūrovų
Teisėjas: Massimo Rosseti (Italija)

Paragvajus 2 - 0 Trinidadas ir Tobagas
25' [1 - 0] Brent Sacho (į savo vartus)
86' [2 - 0] Nelson Cuevas

Paragvajus:

A.Bobadilla; J.Nunez, C.Gamarra, J.Caceres (78' J.Manzur), D.Caniza (88' P.Da Silva); E.Barreto, R.Acuna, C.Paredes, J.Dos Santos; R.Santa Cruz, N.Valdez (66' N.Cuevas).

Trinidadas ir Tobagas:

K.Jack; A.John (31' K.Jones), B.Sancho, D.Lawrence, C.Birchall; A.Whitley (66' R.Latapy), C.Edwards, D.Theobald (66' A.Wolfe), C.Glen (41' E.Wise), D.Yorke; S.John.

***

Pirmą kartą šiame pasaulio čempionate rungtyniavęs Trinidado ir Tobago rinktinės vartininkas Kalvinas Jackas mačo pradžioje turėjo darbo - sužaidus vos tris minutes po baudos smūgio galva į vartus smūgiavo Roque Santa Cruzas, tačiau vartininkas puikiu šuoliu atmušė kamuolį.

Po kelių minučių darbo turėjo jau paragvajietis vartininkas Aldo Bobadilla, tačiau ir jam pavyko atremti varžovų smūgį.

Nors rungtynės toliau klostėsi apylygiai, Paragvajaus rinktinei 25-ąją minutę pasisekė, kai po Roberto Acunos baudos smūgio Julio Dos Santosas bandę laimę smūgiu galva, tačiau kamuolys į vartus įskriejo nuo Trinidado ekipos gynėjo B.Sancho.

Įvartis paragvajiečiams suteikė pasitikėjimo savimi ir jie pradėjo daugiau atakuoti. 35-ąją minutę Denisas Caniza antrą kartą pasiuntė kamuolį į Trinidado ir Tobago vartų tinklą, tačiau teisėjas įvarčio neįskaitė dėl nuošalės.

Besibaigiant kėliniui kamuolį nuo savo vartų linijos atmušė gynėjas Denzilas Theobaldas, suteikdamas savo komandai viltį antrajame kėlinyje pasiekti teigiamą rezultatą.

Ir atrodė, kad jiems tai pavyks padaryti - antrajame kėlinyje Trinidadas ir Tobagas pradėjo žaisti kur kas aktyviau ir kūrė progas prie varžovų vartų.

Bene realiausios situacijos neišnaudojo Cornellas Glenas, kurio smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą. Dar po kelių akimirkų veterano Russelo Latapy smūgis praskriejo virš vartų. Nepaisant visų pastangų, Leo Beenhakkerio auklėtiniams įvarčio pelnyti taip ir nepavyko.

Neįmuši tu, įmuša tau - galiausiai šią taisyklę dar kartą patvirtino paragvajietis Nelsonas Cuevasas, po tikslios kombinacijos mačo pabaigoje antrą kartą nuginklavęs K.Jacką.