Paragvajus po 11 metrų baudinių serijos palaužė Japoniją © Eurofootball.lt
Antradienį tapo aiškus ir dar vienas pasaulio čempionato ketvirtfinalio dalyvis, kuriuo tapo Paragvajus, po 11 metrų baudinių serijos įveikęs Japonija.

Japonija 0 - 0 Paragvajus
(11 m. baudinių serija 3-5)

Per pirmąsias 20 minučių žaidimas buvo gana nuobodus. Tik kiek vėliau pirmieji pavojingesnį smūgį atliko Paragvajaus futbolininkai, tiksliau puolėjas Lucasas Barriosas. Tuoj pat pavojinga ataka atsakė ir japonai, kai Daisuke Matsui smūgis sudrebino vartų skersinį.

Apylygį kėlinį užbaigė pavojingas Japonijos puolėjo Keisuke Honda smūgis, bet rezultatas iki pertraukos liko 0-0.

Antroje rungtynių dalyje abi rinktinės vėl nieko itin įspūdingo neparodė. Abi komandos apsikeitė pavojingesniais smūgiais, tačiau rimtų pavojų prie varžovų vartų taip ir nesukūrė, tad teko žaisti pratęsimą.

Jį aktyviau pradėjo Paragvajus, mat progą turėjo L.Barriosas, bet patikimai sužaidė japonų vartininkas. Netrukus savo laimę pabandė ir Valdezas, bet ir šiam paragvajiečiui pasižymėti nepavyko.

Antrojo pratęsimo pabaigoje gaisras prie Paragvajaus vartų buvo kilęs po Tamados pavojingo perdavimo. Vis dėlto teisėjo švilpukas paskelbė ir antrojo pratęsimo pabaigą, kuris baigėsi nulinėmis lygiosios.

Rinktinės stojo mušti 11 metrų baudinių, kuriuose sėkmė lydėjo Paragvajaus rinktinę