Pareiškimas: centriniame „Premier“ lygos turo mače – įtikinanti „Arsenal“ pergalė prieš „Liverpool“ © AP nuotr.

Centriniame „Premier“ lygos turo mače – įtikinanti „Arsenal“ pergalė rezultatu 3:1 prieš „Liverpool“.

Pirmajame kėlinyje visiškai dominavo „Arsenal“ futbolininkai, tačiau iniciatyvos neužteko susikrauti pranašumą.

14-ąją minutę tikslų perdavimą nuo Martino Odegaardo gavo Kai'us Havertzas. Jis nesugebėjo nuginkluot Alissono, tačiau visiškai šalia buvęs Bukayo Saka užbaigė šį darbą nuostabioje „kanonierių“ atakoje.

Savo šansais padvigubinti rezultatą Artetos auklėtiniai nepasinaudojo, tad per pridėtą laiką teko traukti kamuolį iš savo vartų. Kuriozinėje situacijoje įvartį į savus vartus įsimušė Gabrielis Magalhaesas.

Po pertraukos žaidimas apsilygino. Visgi 67-ąją minutę „Liverpool“ gynyba atsakė savo klaida į pirmojo kėlinio „Arsenal“ nesusipratimus. Virgilas van Dijkas su Alissonu nesuvokiamai suklydo, o Martinelli netrukdomas pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Po praleisto įvarčio „raudonieji“ neturėjo savo atsakymo. 88-ąją minutę už antrą geltoną kortelę buvo išvarytas Ibrahima Konate, o per pridėtą laiką Leandro Trossardas padėjo tašką rungtynėse.

„Arsenal“ sumažino atsilikimą iki „Liverpool“ ekipos iki 2 taškų.