Parko įvartis rungtyniu gale išgelbėjo "Man Utd" nuo dar vienų lygiųjų (3 VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistose Anglijos "Premier" lygos XI turo rungtynėse dramatišką pergalę iškovojo "Man Utd" futbolininkai.

Sero Alexo Fergusono auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 2-1 įveikė "Wolves" vienuolikę. Pergalingą įvartį šeimininkams jau per teisėjo pridėtą laiką pelnė pietų korėjietis Ji-Sung Parkas.

Verta pastebėti, kad "raudonųjų velnių" gretose nuo pat susitikimo pradžios aikštėje pasirodė daugiau nei du metus traumas besigydęs Owenas Hargreavesas.

Tiesa, jau po dešimties minučių saugas buvo pakeistas. Manoma, kad Kanadoje gimęs futbolininkas pasitempė kelio sausgyslę.

Antradienį Čempionų lygos nugalėtojus įveikęs Londono "Tottenham" klubas išvykoje neatsilaikė prieš "Bolton" ekipą - mačas baigėsi "ristūnų" pergale 4-2.

"Bolton" 4 - 2 Londono "Tottenham"
31' [1 - 0] K. Davies
56' [2 - 0] G.R. Steinsson
76' [3 - 0] K. Davies (iš 11 m. baudinio)
79' [3 - 1] A. Hutton
87' [3 - 2] R. Pavlyuchenko
90' [4 - 2] M. Petrov

"Birmingham" 2 - 2 Londono "West Ham"
48' [0 - 1] F. Piquionne
58' [0 - 2] V. Behrami
64' [1 - 2] C. Jerome
73' [2 - 2] L. Ridgewell

"Blackburn" 2 - 1 "Wigan"
58' [1 - 0] M.G. Pedersen
68' [2 - 0] J. Roberts
75' [2 - 1] C. N'Zogbia

"Blackpool" 2 - 2 Liverpulio "Everton"
10' [1 - 0] N. Eardley
13' [1 - 1] T. Cahill
48' [2 - 1] D. Vaughan
50' [2 - 2] S. Coleman

Londono "Fulham" 1 - 1 Birmingamo "Aston Villa"
41' [0 - 1] M. Albrighton
90' [1 - 1] B. Hangeland

"Man Utd" 2 - 1 "Wolves"
45' [1 - 0] J. Park
66' [1 - 1] S. Ebanks-Blake
90' [2 - 1] J. Park

"Sunderland" 2 - 0 "Stoke"
9' [1 - 0] A. Gyan
86' [2 - 0] A. Gyan

82' iš aikštės pašalintas R. Shawcross ("Stoke")