"Parma" namuose palaužė "Romą", "Atalanta" nesugebėjo įveikti autsaiderių

Sekmadienį sužaistos dar penkerios "Serie A" 12-ojo turo rungtynės.

Kiek netikėtą pralaimėjimą patyrė "Roma", kuri išvykoje rezultatu 0:2 nusileido "Parma" ekipai.

Šeimininkus į priekį 68-ąją minutę išvedė baudos aikštelėje be priežiūros paliktas Mattia Sprocati.

Jau per teisėjo pridėtą laiką "Parma" ekipos pergalę įtvirtino Andreas Cornelius.

"Roma" po 12 turų yra surinkusi 22 taškus ir žengia 6 vietoje, "Parma" po šios pergalės pakilo į 8 poziciją.

<iframe class="cv-player" src="https://hdmat.forstreams.com/embed/WTqoB6AtXU#inside" width="500" height="300" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Kitose rungtynėse taip pat netikėtai taškus prarado "Atalanta", kuri išvykoje nulinėmis lygiosiomis sužaidė su "Sampdoria".

Progų pasižymėti šiose rungtynėse turėjo abi komandos, vis tik kiek daugiau pavojaus prie varžovų vartų kūrė "Atalanta".

Tiesa, svečiai mačą buvo priversti užbaigti mažumoje - 74-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas Ruslanas Malinovsky.

"Atalanta" po šių lygiųjų savo sąskaitoje turi 22 taškus ir yra 5 vietoje turnyrinėje lentelėje.

"Cagliari" 5:2 "Fiorentina"

"Lazio" 4:2 "Lecce"

"Udinese" 0:0 SPAL