Pasaulio čempionatą italai pradėjo lygiosiomis © Eurofootball.lt
Pasaulio futbolo čempionų vardą ginanti Italijos nacionalinė rinktinė pirmosiose rungtynėse Pietų Afrikos Respublikoje sužaidė lygiosiomis 1-1 su Paragvajaus futbolininkais.

Pirmajame kėlinyje pliaupiant lietui nei vienai ekipai nepavyko įgyti žaidybinio pranašumo. Vis dėlto 39 minutę puikiai standartinę situaciją išnaudoję paragvajiečiai įsiveržė į priekį, kuomet po Aureliano Torreso perdavimo galva pasižymėjo gynėjas Antolinas Alcarazas.

Per didžiąją pertrauką italų treneris Marcelo Lippi atliko tolimesnei rinktinės ateičiai nieko gero nežadantį keitimą - vietoje vartų sargo Gianluigi Buffono aikštėje pasirodė "Cagliari" klube rungtyniaujantis Federico Marchetti.

63 minutę keturiskart planetos čempionams pavyko atstatyti mačo pusiausvyrą - po Simone'o Pepe pakelto kampinio vartus neužtikrintai palikus Justo Villarui įvartį pelnė atraminis saugas Daniele De Rossi.

Išlyginę rezultatą italai perėmė iniciatyvą, tačiau pavojingų progų prie oponentų vartų sukurti nesugebėjo.

Rytoj 14:30 Lietuvos laiko antrosiose F grupės rungtynėse susitiks Slovakijos ir Naujosiose Zelandijos nacionalinės rinktinės.

Italija 1 - 1 Paragvajus
39' [0 - 1] Antolin Alcaraz
63' [1 - 1] Daniele De Rossi