Pasaulio čempionato atrankoje - favoritų pergalės © Eurofootball.lt
Šeštadienį Europos stadionuose vyko 20 rungtynių, kuriose rinktinės ir toliau kovojo dėl teisės rungtyniauti 2010 metų Pasaulio futbolo čempionate Pietų Afrikos Respublikoje.

Lygiųjų nepavyko iškovoti Lietuvos rinktinei, kuri mače namuose 0-1 nusileido Prancūzijai. Vienintelį įvartį nugalėtojų gretose pelnė saugas Franckas Ribery, kuris pasižymėjo puikiu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų.

Toje pačioje septintoje atrankos grupėje vyko ir dar vienas mačas, kurį po atkaklios kovos 3-2 laimėjo svečiuose žaidusi Serbija.

Svečiai jau po pirmo kėlinio pirmavo 2-0. Vis tik po pertraukos Ciprianas Marica rezultatą sušvelnino. Tačiau serbai netrukus atsakė tiksliu gynėjo Branislavo Ivanovičiaus smūgiu. Nors Rumunijos rinktinei dar vieną įvartį pelnė Dorelas Stoica, bet tai galutinio rezultato nepakeitė.

Užtikrintą pergalę iškovojo Rusija, kuri namuose 2-0 įveikė Azerbaidžianą. Įvarčius rusų gretose pelnė puolėjas Romanas Pavlyuchenko ir saugas Konstantinas Zyrianovas.

Triuškinamą pergalę iškovojo ir mūsų kaimynai latviai, kurie net 4-0 išvykoje įveikė Liuksemburgą. Tuo tarpu kiti mūsų kaimynai - lenkai - išvykoje 2-3 turėjo pripažinti Šiaurės Airijos rinktinės pranašumą.

Gana lengvas pergales iškovojo ir Danija, kuri 3-0 įveikė Maltą, taip pat Vokietija, Šveicarija, Italija, Bosnija ir Hercegovina bei Olandija.

1 grupė:

Malta 0 - 3 Danija
12' [0 - 1] Soren Larsen
23' [0 - 2] Soren Larsen
89' [0 - 3] Morten Nordstrand

Albanija 0 - 1 Vengrija
38' [0 - 1] Sándor Torghelle

Portugalija 0 - 0 Švedija

2 grupė:

Liuksemburgas 0 - 4 Latvija
25' [0 - 1] Girts Karlsons
49' [0 - 2] Aleksandrs Cauna
71' [0 - 3] Aleksei Visnakovs
85' [0 - 4] Andrejs Pereplotkins

Moldova 0 - 2 Šveicarija
32' [0 - 1] Alexander Frei
90' [0 - 2] Gelson Fernandes

Izraelis 1 - 1 Graikija
42' [0 - 1] Theofanis Gekas
55' [1 - 1] Omer Golan

3 grupė:

Š. Airija 3 - 2 Lenkija
9' [1 - 0] Warren Feeney
27' [1 - 1] Ireneusz Jelen
47' [2 - 1] Johny Evans
61' [3 - 1] Michal Zewlakow (į savus vartus)
90' [3 - 2] Marek Saganowski

Slovėnija 0 - 0 Čekija

4 grupė:

Rusija 2 - 0 Azerbaidžianas
32' [1 - 0] Roman Pavlyuchenko
71' [2 - 0] Konstantin Zyrianov

Velsas 0 - 2 Suomija
43' [0 - 1] Jonatan Johansson
90' [0 - 2] Shefki Kuqi

Vokietija 4 - 0 Lichtenšteinas
4' [1 - 0] Michael Ballack
9' [2 - 0] Marsell Jansen
48' [3 - 0] Bastian Schweinsteiger
50' [4 - 0] Lukas Podolski

5 grupė:

Armėnija 2 - 2 Estija
31' [1 - 0] Henrik Mkhitaryan
36' [1 - 1] Vladimir Voskoboinikov
67' [1 - 2] Kaimar Saag
88' [2 - 2] Artur Yedigaryan

Belgija 2 - 4 Bosnija ir Hercegovina
7' [0 - 1] Edin Dzeko
65' [1 - 1] Moussa Dembele
74' [1 - 2] Sanel Jahic
80' [1 - 3] Zlatan Bajramovic
86' [1 - 4] Zvjezdan Misimovic
89' [2 - 4] Wesley Sonck (iš 11 metrų baudinio)

Ispanija 1 - 0 Turkija
60' [1 - 0] Gerard Pique

7 grupė:

Rumunija 2 - 3 Serbija
18' [0 - 1] Milan Jovanovic
44' [0 - 2] Dorel Stoica (į savus vartus)
51' [1 - 2] Ciprian Marica
59' [1 - 3] Branislav Ivanovic
74' [2 - 3] Dorel Stoica

Lietuva 0 - 1 Prancūzija
67' [0 - 1] Franck Ribery

8 grupė:

Kipras 2 - 1 Gruzija
33' [1 - 0] Andreas Constantinou
56' [2 - 0] Demetris Christofi
71' [2 - 1] Levan Kobiaschwili 11

Airija 1 - 1 Bulgarija
1' [1 - 0] Richard Dunne
78' [1 - 1] Kevin Kilbane (į savus vartus)

Juodkalnija 0 - 2 Italija
11' [0 - 1] Andrea Pirlo (iš 11 metrų baudinio)
74' [0 - 2] Giampaolo Pazzini

9 grupė:

Olandija 3 - 0 Škotija
30' [1 - 0] Klaas Jan Huntelaar
45' [2 - 0] Robin van Persie
77' [3 - 0] Dirk Kuyt (iš 11 metrų baudinio)