Pasaulio čempionato atrankoje - minimali prancūzų pergalė © Eurofootball.lt
Atrankos į 2010 metų pasaulio čempionatą Europos atrankos zonoje trečiadienį sužaistos penkerios rungtynės.

Minimalią pergalę septintoje atrankos grupėje, kurioje kovą tęsia ir Lietuva, iškovojo Prancūzija, išvykoje 1-0 palaužusi kuklią Farerų salų komandą.

Raymondo Domenecho auklėtiniai dominavo prieš iš mėgėjų sudarytą šeimininkų ekipą, tačiau pranašumą įrodė vos vienu įvarčiu, pelnytu prieš pat didžiąją pertrauką - techniškai susistabdęs kamuolį varžovų vartininką iš arti nuginklavo Andre-Pierre'as Gignacas.

4 atrankos grupėje pranašumą prieš Rusiją padidino Vokietija, varžovų aikštėje 2-0 nugalėjusi Azerbaidžaną.

Šeimininkai sukūrė pirmą realią progą, tačiau iššokęs vienas prieš vieną puolėjas nesugebėjo pasižymėti ir vokiečiai tuo pasinaudojo - 12 minutę galingu tolimu šūviu įvartį įmušė Bastianas Schweinsteigeris.

Tuoj po pertraukos Mario Gomezas sudrebino skersinį, bet pirmasis prie kamuolio suskubęs Miroslavas Klose, kuris kiek anksčiau neišnaudojo idealios progos, galva antrą kartą nuginklavo Azerbaidžano vartininką.

3 grupė:

Slovėnija 5 - 0 San Marinas
18' [1 - 0] Robert Koren
38' [2 - 0] Aleksander Radosavljevic
53' [3 - 0] Andraz Kirm
73' [4 - 0] Robert Koren
90' [5 - 0] Zlatan Ljubijankic

4 grupė:

Azerbaidžanas 0 - 2 Vokietija
12' [0 - 1] Bastian Schweinsteiger
54' [0 - 2] Miroslav Klose

6 grupė:

Baltarusija 1 - 3 Kroatija
24' [0 - 1] Ivica Olic
69' [0 - 2] Eduardo
81' [1 - 2] Dimitriy Verkhovtsov
83' [1 - 3] Ivica Olic

7 grupė:

Farerų salos 0 - 1 Prancūzija
42' [0 - 1] Andre Pierre Gignac

9 grupė:

Norvegija 4 - 0 Škotija
36' [1 - 0] John Arne Riise
45' [2 - 0] Morten Gamst Pedersen
60' [3 - 0] Erik Huseklepp
90' [4 - 0] Morten Gamst Pedersen

33' iš aikštės pašalintas Gary Caldwell (Škotija)