Pasaulio jaunimo čempione tapo Argentina © Eurofootball.lt
Nors Argentinos nacionalinė rinktinė praėjusią savaitę "Copa America" finale net 0-3 pralaimėjo Brazilijai, argentiniečiai gali didžiuotis savo jaunimu - būtent jų rinktinė laimėjo Kanadoje vykusį FIFA U-20 čempionatą, finale 2-1 įveikę Čekijos futbolininkus.

Tikra rungtynių žvaigžde tapo Madrido "Atletico" talentas Sergio Aguero, įkvėpęs komandos draugus pergalei, nors Argentina ir pralaiminėjo Čekijos futbolininkams.

Nors sekmadienio dvikovoje Čekijos futbolininkai atrodė silpniau, būtent jie išsiveržė į priekį antrojo kėlinio viduryje, kai baudos aikštelėje "Teplice" saugas Martinas Feninas vienu lietimu susistabdė kamuolį ir įspūdingu smūgiu apsisukdamas nuginklavo argentiniečių vartininką.

Tačiau netrukus Argentinos kapitonas ir geriausias turnyro žaidėjas S.Aguero išlygino rezultatą išbėgęs vienas prieš vartininką ir įmušęs savo šeštą įvartį šiame turnyre.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti keturias minutes po keitimo aikštėje pasirodęs Mauro Zarate įsiveržė į baudos aikštelę kairiajame krašte, suklaidino varžovą ir stipriu smūgiu pažeme į artimąjį vartų kampą išplėšė Argentinai rekordinį - šeštą - Pasaulio jaunimo čempionų titulą.

Anksčiau sekmadienį Čilė laimėjo bronzą, "mažajame finale" 1-0 įveikusi Austrijos futbolininkus.