Pasikėsinta į Serbijos ir Juodkalnijos FA generalinį direktorių © Eurofootball.lt
Šiandien ryte buvo pasikėsinta į Serbijos ir Juodkalnijos futbolo asociacijos generalinio direktoriaus Branko Bulatovičiaus gyvybę. Bulatovičių, kuris niekada nėra sulaukęs jokių grąsinimų ar užuominų, jog kažkas norėtų jo mirties, nusikaltėlis iš pasalų užpuolė ant laiptų prie įėjimo į asociacijos pastatą.

Pasak policijos raporto, žudikas priėjo prie Bulatovičiaus iš nugaros ir šovė jam į galvą. Po šūvio Bulatovičius visas kruvinas liko gulėti komos būsenoje ant laiptų, o nusikaltėlis pasišalino. Liudininkų jis buvo apibūdinamas kaip 40-metis vyriškis su skrybėle. Pasak jų, buvo girdėti keli šūviai.

53 metų Bulatovičius tučtuojau buvo nugabentas į ligoninę bei operuotas. Jo būklė vis dar kritiška. Vilčių išgyventi labai nedaug. Generalinio direktoriaus šeima, bei visi Serbijos ir Juodkalnijos futbolo asociacijos nariai yra šokiruoti ir negali patikėti tuo, kas atsitiko.

Serbijos ir Juodkalnijos nacionalinės rinktinės treneris Ilja Petkovičius buvo vienas pirmųjų, sužinojusių apie šią nelaimę: "Šiandien buvo pašautas visas Serbijos-Juodkalnijos futbolo pasaulis. Atrodytų, jog šūviai buvo skirti visiems mums", - negalėjo patikėti treneris.

Su Serbijos ir Juodkalnijos komanda Lietuvos rinktinei teks grumtis atrankos cikle į 2006 metų Pasaulio futbolo čempionatą, vyksiantį Vokietijoje.
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...