Pasiruošimą sezonui "Atlanto" ekipa tęs Kipre

Ankstų sausio 24-osios rytą tęsti pasiruošimo naujajam sezonui iš Vilniaus į Kiprą išskrido Klaipėdos "Atlanto" futbolininkai, rašo ve.lt. Šioje šalyje praėjusio Lietuvos A lygos čempionato bronzos medalių laimėtojai treniruosis dvi savaites ir sužais ketverias kontrolines rungtynes.

Atlantiečiai prieš išvyką šeštadienį surengė treniruotę prie jūros antrojoje Melnragėje.

Į Kiprą išvyko 22 futbolininkai: vartininkai - Povilas Valinčius ("Šiauliai"), Rimantas Bogužas (Norvegijos "Egersunds IK") ir šešiolikametis Klaipėdos FM auklėtinis Vincentas Šarkauskas; gynėjai - Andrius Jokšas, Aleksandras Bušminas, Markas Beneta, Aleksejus Epifanovas, Kazimieras Gnedojus, Erlandas Juška, Justas Raziūnas ir Vytas Gašpuitis ("Šiauliai"); saugai - Andrius Bartkus, Ovidijus Verbickas, Donatas Kazlauskas (sugrįžo iš Lenkijos), Skirmantas Rakauskas, Olegas Dmitrijevas, Dovydas Norvilas, Rokas Gedminas ("Šiauliai") bei du penkiolikamečiai Klaipėdos FM auklėtiniai Lukas Pušinskas ir Jonas Bičkus; puolėjai - Evaldas Razulis (sugrįžo iš Lenkijos) ir Domantas Šimkus (Danijos "Aalborg BK).

Į Kiprą futbolininkus išlydėjęs "Atlanto" klubo sporto direktorius Valdas Trakys, kalbėdamas apie komandos pasiruošimą, "Vakarų ekspresui" sakė: "Tai nėra galutinis žaidėjų sąrašas. Jis gali ir sutrumpėti, ir būti papildytas. Kipre prie komandos turėtų prisijungti dar keli žaidėjai. Intensyviai ieškome puolėjo. Likome patenkinti pirmuoju pasiruošimo etapu Klaipėdoje ir futbolininkų kovingumu per pirmąsias dvejas kontrolines rungtynes su "Ventspils" klubu bei Lenčnos "Gornik" ekipa iš Lenkijos."

Atlantiečių varžovai per kontrolines rungtynes Kipre bus: sausio 26 d. Kielcų "Korona" (Lenkija), sausio 29 d. Chožuvo "Ruch" (Lenkija), vasario 2 d. Klužo CFR (Rumunija) ir vasario 6 d. "Crvena zvezda" (Serbija). Pažymėtina, kad ši serbų ekipa savo šalies čempionate užtikrintai pirmauja (20 pergalių ir 2 lygiosios). Ji net 25 taškais lenkia antroje vietoje esantį "Čiukarički" klubą.

Futbolo mėgėjai tikriausiai pasiges išvykusių į Kiprą sąraše neradę vartininko Mariaus Adamonio ir gynėjo Rolando Baravyko. Mūsų turimomis žiniomis, šie futbolininkai pasiliko Klaipėdoje ir ateinančią savaitę pasirašys kontraktus su užsienio klubais. M. Adamonis išvyks į Angliją, o R. Baravykas - į Prancūziją.

Algirdas Auruškevičius, ve.lt