Pasiruošimas Rusijai: vokiečiai nusileido austrams, belgai ir portugalai išsiskyrė taikiai (VIDEO)

Šeštadienį tęsiasi draugiškų rungtynių ciklas, kuriame rinktinės iš viso pasaulio ruošiasi planetos pirmenybėms.

Anglijos rinktinė namuose susigrūmė su Nigerija. "Liūtai" rezultatu 2-1 nugalėjo Afrikos atstovus, nors ir pralaimėjo antrąjį kėlinį.

7-ąją minutę anglus į priekį išvedė Gary Cahillas, vėliau dar vieną pridėjo Harry Kane'as. Antrajame kėlinyje nigeriečiams įvartį pelnė Alexas Iwobi.

Kitoje dvikovoje Manuelis Neueris po ilgos pertraukos žengė į aikštę, tačiau Vokietijos rinktinė rezultatu 1-2 nusileido kaimynams austrams.

11-ąją minutę Mesutas Ozilas išvedė vokiečius į priekį, tačiau antrajame kėlinyje Austrija įmušė du įvarčius ir šventė pergalę.

Vėlesnės rungtynės tarp Portugalijos ir Belgijos baigėsi be įvarčių. Tokiu pačiu rezultatu sužaidė ir danai su švedais.

Anglija 2 - 1 Nigerija
7' [1 - 0] G. Cahill
39' [2 - 0] H. Kane
47' [2 - 1] A. Iwobi

Austrija 2 - 1 Vokietija
11' [0 - 1] M. Ozil
53' [1 - 1] M. Hinteregger
69' [2 - 1] A. Schopf

Švedija 0 - 0 Danija

Belgija 0 - 0 Portugalija