Šiand ien Italijos futbolo lyga (Lega Calcio) paskelbė naujojo 2004-05 metų sezono tvarkaraščius. Čempionas "%c00062" pradės kovą dėl praėjusį sezoną iškovoto titulo apgynimo rungtynėmis namuose prieš į lygą atėjusį "Livorno", kuriam atstovauja lietuvis Tomas Danilevičius.

Aukščiausia Italijos lyga pirmą kartą per 52 metus buvo praplėsta iki 20-ies komandų, taigi visi klubai turės sužaisti po 38 mačus, o sezonas prasidės rugsėjo 12-ąją ir baigsis gegužės 29 dieną.

Pirmajame ture įdomiausios rungtynės turėtų vykti Romoje, kur vicečempionas "%c00028" kausis su į elitą sugrįžusiu ir ambicingu "%c00143"
klubu.

Du dideli mačai bus ketvirtajame ture - Romos Olimpiniame stadione "%c00019" žais prieš "Milan" klubą, o "%c00029" išvykoje susitiks su "%c00037". Po savaitės šalies sostinėje vėl bus karšta, nes "Roma" priims "Inter" ekipą.

Milano klubų derbis vyks septintame ture, o aistringasis Romos derbis bus žaidžiamas tik 17 ture, t.y. sausio 6 dieną. Tarp kitų įdomių mačų -"Inter" treneris Roberto Mancini prieš savo buvusį klubą "Lazio" 9 ture, "Milan" prieš "Roma" 10 ture, Italijos derbyje "Inter" prieš "%c00038" 13 ture, ir "Juventus" prieš "Milan" 16 ture.

Vis dėlto labiausiai laukiamas susitikimas Italijoje yra "Roma" - "Juventus" dvikova. Abu klubai per pastaruosius metus tarpusavyje kovojo dėl žaidėjų pirkimo, ir šią vasarą treneris Fabio Capello bei saugas Emersonas persikelė į Turiną. Būtent pastarajame mieste jie spalio 27 dieną susitiks su buvusiais komandos draugais, o į Romą sugrįš kovo 6-ąją.


Pirmasis "Serie-A" turas:
(Rugsėjo 12, 16.00 Lietuvos laiku)

"Atalanta" - "Lecce"

"Brescia" - "Juventus"

"Cagliari - "Bologna"

"Chievo" - "Inter"

"Milan" - "Livorno"

"Palermo" - "Siena"

"Parma" - "Messina"

"Reggina" - "Udinese"

"Roma" - "Fiorentina"

"Sampdoria" - "Lazio"
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos