Paskel bti Lietuvos nacionalinės ir jaunimo (U-21) rinktinių trenerių sudaryti išplėstiniai žaidėjų sąrašai rungtynėms su Belgijos rinktinėmis 2006 m. Pasaulio čempionato septintos atrankos grupės varžyboms.

Belgijos ir Lietuvos jaunimo rinktinės susitiks rugsėjo 3 dieną 20:00 Westerlo mieste, o nacionalinės šalių rinktinės susitinka rugsėjo 4-ąją 20:00 Charleroi mieste.

Abi Lietuvos futbolo rinktinės į Vilnių atvyksta rugpjūčio 31-ąją ir čia pradės pasiruošimą pirmosioms atrankos rungtynėms. Treniruotės užtruks dvi dienas, tad rugsėjo 2-ąją komandos išskris į Belgiją.

Kol kas keli žaidėjai yra įtraukti į abiejų rinktinių sąrašus, tačiau dar prieš išvyką į Belgiją bus paskelbtos galutinės sudėtys.

Deividas Česnauskis ir Igoris Morinas šiose rungtynėse negalės žaisti dėl anksčiau gautų traumų, Deividas Šemberas dar vis yra diskvalifikuotas už raudoną kortelę gautą mače prieš Islandiją.

Nacionalinės rinktinės rungtynių tiesioginė transliacija bus rodoma per TV3.

Jaunimo rinktinės išplėstinis sąrašas:

Vartininkai
1. Mindaugas Malinauskas ("Žalgiris")
2. Paulius Grybauskas ("Ekranas")

Gynėjai
3. Tomas Mikuckis ("Žalgiris")
4. Marius Žaliūkas ("Kaunas")
5. Alfredas Skroblas ("Ekranas")
6. Paulius Paknys ("Šilutė")
7. Mindaugas Bagužis ("Kaunas")
8. Egidijus Majus (Sankt Peterburgo "Zenit", Rusija)
9. Marius Kazlauskas ("Ekranas")

Saugai
10. Nerijus Mačiulis ("Šilutė")
11. Mindaugas Panka (Maskvos "Lokomotiv", Rusija)
12. Darvydas Šernas ("Vėtra")
13. Saulius Mikoliūnas ("Kaunas")
14. Tomas Tamošauskas (Maskvos "Dinamo", Rusija)
15. Kęstutis Ivaškevičius ("Kaunas")
16. Giedrius Tomkevičius ("Ekranas")
17. Vytautas Lukša, ("Vilnius")
18. Donatas Navikas ("Atlantas")

Puolėjai
19. Vitalijus Kavaliauskas ("Ekranas")
20. Artūras Rimkevičius ("Šilutė")
21. Linas Pilibaitis ("Kaunas")
22. Tadas Labukas ("Atlantas")


Vyr. treneris: Virginijus Liubšys
Treneris asistentas: Vitalijus Stankevičius
Daktaras: Saulius Antanavičius
Administratorius: Kazimieras Petronis


Nacionalinės rinktinės išplėstinis sąrašas:

Vartininkai
1. Žydrūnas Karčemarskas (Maskvos "Dinamo", Rusija)
2. Gintaras Staučė ("Jurmala", Latvija)
3. Gytis Padimanskas ("Kaunas")

Gynėjai
4. Marius Stankevičius ("Brescia", Italija)
5. Andrius Skerla ("Dunfermline Athletic", Škotija)
6. Rolandas Džiaukštas ("Moskva", Rusija)
7. Aurelijus Skarbalius ("Brondby", Danija)
8. Tomas Žvirgždauskas ("Halmstads", Švedija)
9. Darius Žutautas ("Kaunas")
10. Ignas Dedura (Rygos "Skonto", Latvija)
11. Mantas Samusiovas (Maskvos "Torpedo", Rusija)

Saugai
12. Saulius Mikoliūnas ("Kaunas")
13. Nerijus Barasa (Vladikaukazo "Alania", Rusija)
14. Edgaras Česnauskis (Kijevo "Dinamo", Ukraina)
15. Aurimas Kučys ("Ekranas")
16. Tomas Tamošauskas (Maskvos "Dinamo", Rusija)
17. Tomas Ražanauskas ("Trelleborg", Švedija)
18. Audrius Gedgaudas ("Kaunas")
19. Donatas Vencevičius ("Vilnius")
20. Mindaugas Panka (Maskvos "Lokomotiv", Rusija)

Puolėjai
21. Edgaras Jankauskas ("Porto", Portugalija)
22. Robertas Poškus (Samaros "Krylja Sovetov",Rusija)
23. Tomas Radzinevičius ("Sūduva")
24. Tomas Danilevičius ("Livorno", Italija)

Vyr. treneris: Algimantas Liubinskas
Treneris asistentas: Valdas Augustinas Ivanauskas
Treneris asistentas: Raimondas Statkevičius
Administratorius: Aleksandras Fondis
Daktaras: Andrius Žemaitis
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos