Paskutinę mačo minutę išsigelbėjusi „Barcelona“ žengė į Karaliaus taurės finalą © AP nuotr.

Ispanijos Karaliaus taurės turnyre pasirodymą baigia „Sevilla“ ekipa.

J.Lopetegui auklėtiniai išvykoje tik per pratęsimą 0:3 nusileido „Barcelona“ futbolininkams ir baigė žygį turnyre.

Pirmąjį rungtynių įvartį 12-ąją minutę pelnė O.Dembele.

Antrąjį ekipos įvartį ketvirtąją pridėto laiko minutę pelnė G.Pique.

Pergalingo įvarčio autoriumi tapo M.Braithwaite’as, kuris 95-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Sevilla“ rungtynes baigė dešimtyje. Antrąją pridėto laiko minutę iš aikštės išvarytas Fernando. 103-ąją minutę dar viena raudona kortelė parodyta ant atsarginių žaidėjų suolelio sėdėjusiam L. de Jongui.

Galutinis rezultatas 3:2. Finale „Barcelona“ susitiks su „Athletic“ ir „Levante“ mačo nugalėtojais.

Straipsnio įvertinimas: 2 1
  • FCB (IP: 116461f2a)

Vėl eurofootball įkelinėjat rungtynių highlight’us iš to paties tragiško puslapio kur jie nėra pilni ir dar begale reklamų meta...prašau jūsų, jau geriau vėliau paskelbkit naujieną, bet įmeskite normalių apžvalgos video ar tai iš to paties youtube arba iš dar kitur kur būtų viskas kokybiškiau...O šiaip, fantastiška Barcos pergalė, iš tikro ant kiek smulkmenos lemia, realiai tas visas Pique įvartis gimė iš prieš tai uždirbtos Fernando raudonos kortelės ir peržiūrėjus video toks patyręs žaidėjas visiškai bereikalingai ten specialiai prasižengė, nes matėsi pagal kamuolio skreijomo greitį, jog jis būtų išlėkęs į užribį arba vartininkas būtų nesudėtingai pasiemęs

• Barcelona!! (IP: 5e592f1bf)

Va čia tai žaidimas!! Su pergale visus

• Barca (IP: 3204837cf)

VAR tai tyliu sevilla rankini baudos aikstelei zaidz, bet net nepatikrins, kai Lenglet suzaide tai iskarto tikrin

• Gravitacija (IP: 785c50ee5)

Šiaip įdomu 8+minute messi kaip smugevo sevilios žaidėjo net dvi rankas kamuolius lietė ir nebuvo pendelio. Šis video neparodo Piqe paskutines minutes įvarčio, pasiieskokite paties, emocijų daug buvo

• Lord (IP: f46c48624)

Lordas Braithwaite for the win!! Su tokiu zaidimu ir psg manau neleis lengvai atsikvepti

• Ofas (IP: b68f2729d)

Bet koks Antuannas Griezmanas pasidarė lavonas,matosi,kad jis čia yra supakuotas lengvai ir iš chaoso šito nebegali ištrūkti,aišku būdamas pats chaotiškas,netinka jam tą Barsą,tas pats laukia ir su Lordu Braitwaitu,kuris sužaidė pirmas savo puikias varžybas už Barcilą per metus su biški,tiesiog tragikomedija...

• FCB1 (IP: 80c4f26d5)
    FCB (IP: 116461f2a)

Visiskai palaikau nuomone apie idedamas apzvalgas. Ir svarbiausia tai kartojasi kiekviena karta. Kartais nesuprantu tada, ka cia isvys daryti jei naujienas galima is kitu saltiniu skaityti

• Eziukasss (IP: b68f2729d)

Savage the love,piss to Pessi,piss to Pessi,*** tas,*** tas,*** Exwace, ovat dabar,*** Exwace,siuskis,sūskis,sūskis,eiiiiiiiiiiiiiiiii

• saras (IP: d128ce009)
    Lord (IP: f46c48624)

apgailetina, per 90min namie sevillai 1 tesukrapste , o tu apie psg

• 123 (IP: d128ce009)

sevilla pati savo noru atidave bilieta i finala, o cia kazkoks dustas pamate ispudinga zaidima 😃