Paskutinę pridėto laiko minutę „Manchester United“ apmaudžiai paleido pergalę iš rankų © PA nuotr.

Nors „Manchester United“ futbolininkai po karantino dar nei karto nepralaimėjo, tačiau 35-ojo turo rungtynėse prarado svarbius taškus kovojant dėl vietos pirmajame ketvertuke.

Šį kartą Anglijos „Premier“ lygoje „Manchester United“ rungtynės prieš „Southampton“ baigėsi lygiosiomis 2:2.

Rungtynės vyko permainingai. Svečiai po P. Pogbos klaidos jau 12-tą rungtynių minutę pasiuntė kamuolį į D. de Gea ginamus vartus.

Vis tik atsakomojo įvarčio laukti ilgai nereikėjo ir jau 20-tą minutę išlygino rungtynių rezultatą.

Apsukų nestabdę „Manchester United“ futbolininkai ir toliau spaudė varžovus, o 23-ią minutę nuostabų įvartį pelnė A. Martialis.

Antrajame kėlinyje progų pasižymėti turėjo abi ekipos, o rungtynių pabaigoje Davidas de Gea pademonstravo aukščiausią klasę, tačiau 97-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė J. Bednarekas ir išlygino rezultatą.

„Manchester United“ šiuo metu rikiuojasi penktoje Anglijos „Premier“ lygos vietoje bei taškais susilygino su „Leicester“ futbolininkais.

„Manchester United“ sekančias rungtynes žais prieš „Crystal Palace“ , tuo tarpu „Southampton“ prieš „Brighton“ ekipą.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 5 0
  • Gerard

Tiesiog dovanėlių turas 🙂. Chelsea, Lesteris, o dabar ir MU keičiasi malonėmis. Na paskutiniai turai bus intriguojantys 🙉

• 26
  • Aurimas (IP: 0f7978fec)
    Camel (IP: e3e518eef)

Biški rimtesnė komanda ir fuksiorai bei pasipūtę jų fanai gavo su kai kuo per abu žandus 😃

Senai matyti 😉 pasimegaukit

• 6
  • Hh (IP: d1cbc5229)
    F (IP: 3ac499d6e)

problema yra keitimuose. Jeigu Oles planas buvo atsimusinet tai nx leist James i aikste? aplamai kvailai keitimai buvo daromi 😃 ir zaidimas gana blankus. Mane siek tiek erzina oles planas atsimusinet kai turi gera puolimo arsenala.. ne pirmas kartas jau kai jis supisa viska bandydamas atsimust ir gaunam gola paciam gale. Sitas varzybas manau treneris turetu prisiimt kalte, o siaip prastai atrodem, prastai

O tai ka daryti kai lieka 10v11? Pulti? James buvo isleistas po atsimusinejimo iseiti i kontras ir musti arba bent jau kurti kazka pavojingo. O ka dar galima leisti nuo suolo? Fredas McTominay visi jau buvo. Suolas tiesiog musu nera ilgas ir patyres. Cia kur reik stiprintis