Paskutinę pridėto laiko minutę „Manchester United“ apmaudžiai paleido pergalę iš rankų © JumpStory nuotr.

Nors „Manchester United“ futbolininkai po karantino dar nei karto nepralaimėjo, tačiau 35-ojo turo rungtynėse prarado svarbius taškus kovojant dėl vietos pirmajame ketvertuke.

Šį kartą Anglijos „Premier“ lygoje „Manchester United“ rungtynės prieš „Southampton“ baigėsi lygiosiomis 2:2.

Rungtynės vyko permainingai. Svečiai po P. Pogbos klaidos jau 12-tą rungtynių minutę pasiuntė kamuolį į D. de Gea ginamus vartus.

Vis tik atsakomojo įvarčio laukti ilgai nereikėjo ir jau 20-tą minutę išlygino rungtynių rezultatą.

Apsukų nestabdę „Manchester United“ futbolininkai ir toliau spaudė varžovus, o 23-ią minutę nuostabų įvartį pelnė A. Martialis.

Antrajame kėlinyje progų pasižymėti turėjo abi ekipos, o rungtynių pabaigoje Davidas de Gea pademonstravo aukščiausią klasę, tačiau 97-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė J. Bednarekas ir išlygino rezultatą.

„Manchester United“ šiuo metu rikiuojasi penktoje Anglijos „Premier“ lygos vietoje bei taškais susilygino su „Leicester“ futbolininkais.

„Manchester United“ sekančias rungtynes žais prieš „Crystal Palace“ , tuo tarpu „Southampton“ prieš „Brighton“ ekipą.