Paskutinę rungtynių minutę „Southampton“ išplėšė lygiąsias prieš Londono „Chelsea“ ekipą © Pool via REUTERS nuotr.

Londono „Chelsea“ prarado svarbius taškus Anglijos „Premier“ lygoje.

F. Lampardo auklėtiniai, namuose 3:3 lygiosiomis sužaidė su „Southampton“ futbolininkais.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 15-tą rungtynių minutę po T. Wernerio įvarčio.

Tas pats T. Werneris 28-ąją rungtynių minutę rezultatą padvigubino.

Svečiai atsakomąjį įvartį pelnė pirmojo kėlinio pabaigoje, o įvarčio autoriumi tapo D. Ingsas.

57-ąją minutę po K. Arrizabalagos klaidos rezultatą išlygino C. Adamsas.

Šeimininkai iš karto po dviejų minučių vėl išsiveržė į priekį ir rezultatas tapo 3:2.

Vis tik antrąją pridėto laiko minutę J. Vestergaardas puikiu smūgiu nuginklavo „Chelsea“ ekipos vartininką ir ekipai padėjo iškovoti tašką.

Sekančiose rungtynėse „Chelsea“ stos į kovą prieš savojo žaidimo vis dar nerandančius „Manchester United“ futbolininkus, tuo tarpu „Southampton“ namuose pasitiks „Everton“ ekipą.