Paskutinę transferų lango dieną „Watford“ įsigijo tris žaidėjus

Giedriaus Arlauskio atstovaujamas „Watford“ klubas paskutiniąją transferų lango dieną buvo itin aktyvus bei įsigijo net tris žaidėjus.

Į „Premier“ naujokų iš Londono komandą šiandien atvyko „Club Brugge“ puolėjas Obbi Oulare, „Cagliari“ krašto puolėjas Victoras Ibarbo bei „Crystal Palace“ saugas Adlene‘as Guedioura, kuris praėjusį sezoną būtent „širšių“ klube praleido nuomos pagrindais.

19-metis puolėjas O. Oulare į „Club Brugge“ pagrindinę komandą prasimušė tik praėjusį sezoną, tačiau spėjo tapti ganėtinai svarbiu savo komandos žaidėju. Iš viso Belgijoje jis sužaidė 33 rungtynes bei pelnė 2 įvarčius. Į „Watford“ jis atvyksta už 6 milijonus svarų.

Tuo tarpu V. Ibarbo nepavyko įsitvirtinti „Roma“ gretose, kur jis buvo išnuomotas iš „Cagliari“. Šią vasarą atvykus Mohammedui Salah bei Iago Falque pasidarė akivaizdu, jog kolumbiečiui vietos „Roma“ komandoje nėra, tad jam teko grįžti į „Serie B“ lygoje atsidūrusių „Cagliari“ gretas.

Tačiau paskutinę transferų lango dieną jį nusprendė įsigyti „Watford“. Čia puolėjas atvyksta nuomos pagrindais.

A. Guedioura iš „Crystal Palace“ išpirktas pilnai. Alžyrietis pasirašė trijų metų kontraktą.

„Watford“ šiandien tuo tarpu paliko Miguelis Layunas (į „Porto“), Matejus Vydra (į „Reading“) bei Gabrielis Angella (į QPR).

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos