Paskutinėmis minutėmis Naujoji Zelandija išplėšė tašką © Eurofootball.lt
Pirmosiose antradienio rungtynėse nugalėtojas nepaaiškėjo, kadangi mačas tarp Slovakijos ir Naujosios Zelandijos baigėsi lygiosiomis 1-1

Naujoji Zelandija 1 - 1 Slovakija
50' [0 - 1] Robert Vittek
90' [1 - 1] Winston Reid

Pirmoje pirmojo kėlinio pusėje komandos žaidė gana vangokai. Besibaigiant kėliniui Slovakija kelis sykius pabandė užpulti varžovus. Išsiskyrė Mareko Hamšiko bandymas, kurį atrėmė Naujosios Zelandijos vartininkas, taip pat Sestako netikslus smūgis.

Pavojinga ataka atsakė ir Naujoji Zelandija, tačiau Pastonas, turėjęs neblogą šansą, smūgiavo šalia slovakų vartų.

Galiausiai pirmasis mačo įvartis krito 50 minutę, kai tikslaus komandos draugo perdavimo sulaukęs Robertas Vittekas smūgiu galva išvedė slovakus į priekį. Tiesa, šis įvartis buvo įmuštas iš akivaizdžios nuošalės.

Vėliau abi komandos ėmė tarsi laukti mačo pabaigos. Vis dėlto, viskas pasikeitė paskutinėmis rungtynių minutėmis, kai smūgiu galva iš visai arti vartų įvartį pelnė Winstonas Reidas.

Laiko atsitiesti Slovakijai nebeliko, tad abi rinktinės turėjo tenkintis tašku.