Paskutiniajame turę nepersistengę panevėžiečiai padovanojo svarbų tašką „Džiugui“ © FK Panevėžys nuotr.

„Optibet A lygos“ 36-ajame ture įvyko vienerios rungtynės, kuriose stadione susirinkę aistruoliai įvarčių nepamatė.

Titulą iškovojęs „Panevėžys“ namuose nepralaužė tankios ir tikslą pasiekusios Telšių „Džiugo“ gynybos – 0:0.

Pirmame kėlinyje du kartus Igną Driomovą, kuriam tai buvo pirmasis mačas šio sezono „Optibet A lygoje“, privertė paplušėti Nuno Pereira. Kitoje aikštės pusėje į vartus nepataikė Artemas Ščedras.

69-ąją minutę pavojingą Federico Palacioso smūgį atrėmė Simone Moschinas, savo ruožtu, „Džiugas“ atsakė pora pavojingų kontratakų bei standartinių situacijų.

Rungtynių pabaigoje Jeffrey Sarpongui pritrūko itin nedaug iki pergalingo įvarčio, S. Moschinas išgelbėjo komandą ir po Sebastiano Rincono bandymo.

Panevėžiečiai čempionatą baigė su 87 taškais, „Džiugas“ dėl geresnio praleistų ir įmuštų įvarčių santykių aplenkė Vilniaus „Riterius“ bei liko devintas. Pereinamosiose rungtynėse žemaičiai susigrums su 2-ąją vietą „Optibet Pirmoje lygoje“ užėmusia Kauno „Be1“ komanda.