Pastaruoju metu žibantis T. Kroosas: „Komanda laikosi ant visų 11 žaidėįų“ © AFP nuotr.

Toni Kroosas pastaruoju metu žiba Madrido „Real“ gretose. Per paskutines tris rungtynes vokietis atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir įmušė 2 įvarčius. 

Vakar „Real“ užsitikrino vietą Čempionų lygos atkrintamosiose Tiraspolyje, kur įveikė „Sheriff“ komandą 3:0. Toni Kroosas įmušė įvartį ir buvo išrinktas geriausiu mačo žaidėju. 

Po mačo saugas kalbėjo: „Komanda laikosi ant visų žaidėjų. Man, Lukai ir Casemiro reikia užsiimti kūryba aikštės viduryje, tačiau mums reikia puolėjų, kurie tas progas užbaigtų, o taip pat reikia 4 gynėjų, kurie gintųsi. Mes duodame balanso komandai, tačiau mes esame 11 žaidėjų.“

„Real“ treneris Carlo Ancelotti negailėjo pagyrų savo saugams, o taip pat kalbėjo apie ateinantį mačą Ispanijos čempionate: „Jeigu Toni Kroosas žaidžia gerai, tuomet treneris yra laimingas. Jam puikiai sekasi. Kaip jau sakiau, Kroosas, Modričius ir Casemiro yra fantastiški.

„Benzemą, Vinicių, Modričių ir Kroosą laikiau aikštėje, kadangi su jais fiziškai yra viskas gerai. Jie turės pakankamai laiko pasiruošti mačui su „Sevilla“ ekipa“, – teigė italas. 

Straipsnio įvertinimas: 4 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos