Pavyzdys vyrams: merginos sutriuškino Farerų salų rinktinę

Lietuvos merginų U-17 (g. 1999 m. ir jaunesnės žaidėjos) rinktinė pergalingai pradėjo Estijoje vykstantį UEFA „Development“ turnyrą. Lietuvaitės pirmose rungtynėse užtikrintai rezultatu 4:1 pranoko Farerų salų futbolininkes.

Rungtynės Lietuvos komandai prasidėjo nesėkminga gaida. 15 minutę už pražangą prieš varžoves į mūsiškių vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį priešininkės sėkmingai išpildė ir išsiveržė į priekį.

Visgi mūsiškėms liūdėti nebuvo ko, nes po kelių akimirkų viena iš Lietuvos ekipos lyderių Liucija Vaitukaitytė rezultatą išlygino.

Baigiantis kėliniui po Paulinos Potapovos tikslaus smūgio, lietuvaitės išsiveržė į priekį.

Po pertraukos Lietuvos futbolininkės pratęsė sėkmingą žaidimą ir į varžovių vartus pasiuntė dar du taiklius smūgius. Antrą savo įvartį pelnė L. Vaitukaitytė, mačo pabaigoje pergalę įvarčiu įtvirtino ir Gabija Gedgaudaitė.

Kitose turnyro rungtynėse turnyro šeimininkės estės po atkaklios kovos 2:1 įveikė Latvijos futbolininkes.

Trečiadienį, 17 val. Lietuvos ekipa žais su Estijos atstovėmis.

Rungtynių statistika

Farerų salos U-17 – Lietuva U-17 1:4 (1:2)
Teisėja - K. Kaivoja (Estija)
Įvarčiai: 15 min. Evy a Lakjuni – iš 11 m.b. (Farerų salos); 17, 61 min. Liucija Vaitukaitytė, 39 min. Paulina Potapova, 69 min. Gabija Gedgaudaitė (Lietuva)

WU-17 Lietuva: Aušra Klevečkaitė (76 min. Emilija Kaselytė), Gabrielė Vitovskytė (76 min. Agnė Medvedevaitė), Paulina Narbutaitė (70 min. Gintarė Blažytė), Urtė Šmigelskaitė, Gabija Gedgaudaitė (76 min. Gabrielė Ragauskaitė), Deimantė Griesiūtė (70 min. Vaida Rutkauskaitė), Anika Kyžaitė (70 min. Monika Markevičiūtė), Evelina Petrauskaitė (62 min. Loreta Rogačiova), Paulina Potapova, Roneta Mardosaitė (76 min. Sylvia Šafranovič), Liucija Vaitukaitytė.