PČ atranka: lenkai išplėšė lygiąsias prieš anglus, Velsas neįveikė Estijos © REUTERS nuotr.

Rugsėjo rinktinių langas buvo sužaistas, o jį vainikavo gražus mačas pilname Lenkijos rinktinės aistruolių tarp Lenkijos ir Anglijos rinktinių, o taip pat lango pabaiga buvo pažymėta ir favoritų pergalėmis bei estų staigmena.

Lenkija namuose išplėšė lygiąsias prieš Angliją 1:1. Pirmajame kėlinyje įvarčių nebuvo įmušta, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje kilo konfliktas tarp Harry Maguire'o ir Kamilio Gliko, į kurį turėjo įsikišti ir Anglijos strategas bei keli atsarginiai. Galiausiai žaidėjai buvo apraminti geltonomis kortelėmis.

Tuo tarpu, antrajame kėlinyje dėka Harry Kane'o tolimo šūvio Anglija buvo įsiveržus 1:0, tačiau per pridėtą antrojo kėlinio laiką įvartį galvą įmušė Damianas Szymanskis po Roberto Lewandowskio rezultatyvaus perdavimo ir taip išplėšė svarbų tašką Lenkijos rinktinei.

Šiuo metu situacija I grupėje, kurioje žaidžia Anglija ir Lenkija, yra gan įtempta, kadangi mūsų geografiniai kaimynai turi 11 taškų, kiek žemiau yra Vengrija su 10, o 2-ą vietą užima Albanija su 12 taškų. Anglai kiek labiau yra atsiplėšę su 16 taškų.

Kitose rungtynėse Estija sugebėjo iškovoti tašką išvykoje žaisdami su Velsu 0:0.

Taip pat pergales iškovojo ir Ispanijos bei Vokietijos rinktinės, atitinkamai įveikdamos Kosovą 2:0 ir Islandiją 4:0.

Šiaurės Makedonija 0:0 Rumunija

Armėnija 1:1 Lichtenšteinas

Vengrija 2:1 Andora

Albanija 5:0 San Marinas

Baltarusija 0:1 Belgija

Šiaurės Airija 0:0 Šveicarija

Graikija 2:1 Švedija