PČ atranka: prancūzai suklupo antrą kartą iš eilės, Nyderlandai nepasigailėjo varžovų © AFP nuotr.

Prancūzijos rinktinė suklupo jau antrą kartą per tris dienas. Šįkart „Les Blues“ svečiuose 1:1 sužaidė su Ukrainos rinktine.

Pirmajame rate prancūzai taip pat sužaidė 1:1 su Europos čempionato ketvirtfinalio dalyviais, ukrainiečiais.

Šiose rungtynėse pirmajame kėlinyje įvartį mušė Mykola Sharapenko, o už prancūzus antrojo kėlinio pradžioje pasižymėjo Anthony Martialis.

Tai, beje, buvo jau 5-os Ukrainos lygiosios iš eilės šioje grupėje. Ukrainiečiai šiuo metu turi tiek pat taškų surinkę, kiek ir suomiai, bet Skandinavijos atstovai yra sužaidę 2 rungtynėm mažiau.

Tuo tarpu, Nyderlandai 4:0 sutriuškino Juodkalnijos rinktinę. Prie pergalės labiausiai prisidėjo Memphis Depay'us, kuris pelnė 2 įvarčius, bei Cody Gakpo, kuris vieną įvartį įmušė, o taip pat atliko ir rezultatyvų perdavimą.

Izraelis gana netikėtai 5:2 sutriuškino Austriją, kuri puikiai pasirodė Europos čempionate.

Škotija 1:0 Moldova

Gibraltaras 0:3 Turkija

Slovakija 0:1 Kroatija