PČ atrankoje laimėjo anglai ir vokiečiai, Danija sudaužė Lenkiją (VIDEO)

Be Lietuvos rinktinės susitikimo šį vakarą vyko dar aštuoni pasaulio čempionato atrankos mačai.

Lietuvių grupėje pergalę tik antrajame kėlinyje prieš Maltą iškovojo lyderė Anglija. Jos gretose pirmąjį įvartį po pertraukos sukūrė Londono "Tottenham" duetas Dele Alli bei Harry Kane'as, o tik pačioje pabaigoje dar pasižymėjo gynėjas Ryanas Bertrandas, Danny Welbeckas ir tas pats Kane'as.

Tuo tarpu Slovakijos bei Slovėnijos akistatoje Adamo Nemeco tikslaus smūgio dėka triumfavo slovakai, kurie įsitvirtino antrojoje vietoje ir padidino persvarą prieš varžovus iki keturių taškų.

C grupėje prieš čekus sunkiai laimėjo pasaulio čempionė Vokietija. Ją į priekį jau 4-ąją minutę po Mesuto Ozilo perdavimo išvedė Timo Werneris, tačiau daugelis likusių Joachimo Lowo auklėtinių atakų nebuvo efektyvios. Juos pažadino rezultatą išlyginęs tolimas Vladimiro Daridos smūgis. Tuomet 88-ąją minutę galva pergalę išplėšti po baudos smūgio teko Matsui Hummelsui.

Vilčių patekti toliau nebeturinti Norvegijos rinktinė nugalėjo Azerbaidžaną, o antrąją vietą savo kišenėje turintys šiaurės airiai leido sau tik rungtynių pabaigoje įveikti San Mariną.

E grupėje pirmaujantys mūsų kaimynai lenkai buvo netikėtai sutriuškinti Danijos rinktinės, kurią į priekį vedė dar pirmajame kėlinyje du rezultatyvius perdavimus atlikęs Christianas Eriksenas. Po jų pasižymėjo Thomasas Delaney ir Andreas Cornelius, o po pertraukos pergalę įtvirtino Nicolai'us Jorgensenas. Galiausiai ketvirtąjį įvartį įmušė pats Eriksenas.

Trijų taškų dėka danai toliau išlieka treti bei turi jų tiek pat kiek Juodkalnijos rinktinė, kuri šiandien taip pat užtikrintai įveikė Azerbaidžaną. Čia įmušė Marko Vesovičius, Fatosas Bečirajus ir Marko Simičius. Kitame mače rumunai 1-0 palaužė armėnus.