PČ atrankos rungtynėse Čilė išplėšė sudėtingą pergalę © JumpStory nuotr.

PČ atrankoje Čilė turėjo vargo, tačiau išvykoje rezultatu 3:2 palaužė Bolivijos futbolininkus.

Rungtynių pradžia priklausė čiliečiams. Jau 14 minutę Alexis Sanchezas fantastiškai realizavo tolimą baudos smūgį ir rezultatas tapo 1:0.

Nuo to momento Bolivijos futbolininkai pajautė savo žaidimą ir dar neprabėgus pirmajai rungtynių daliai išlygino rezultatą. 37 minutę Marcas Enoumba po kampinio smūgiu galva pasiuntė kamuolį į apatinį kairįjį vartų kampą ir nepaliko šansų priešininkų vartininkui Brayanui Cortesui.

Šis įvartis suteikė šeimininkams daugiau pasitikėjimo ir šie sukūrė ne vieną pavojingą progą pelnyti antrąjį savo įvartį. Vis gi, neįtikėtinai keliuose momentuose sužaidęs čiliečių vartininkas Brayanas Cortesas išlaikė rezultatą lygų, o kituose momentuose Bolivijos futbolininkams pritrūko tikslumo, o gal net elementariausios sėkmės.

Rungtynių pabaigoje čiliečiai nusprendė duoti pamoką savo oponentams ir patys išsiveržė į priekį. 77 minutę Marcelino Ignacio Nunezas iš baudos aikštelės prieigų pasiuntė kamuolį į apatinį kairįjį vartų kampą ir rezultatas tapo 2:1.

85 minutę Alexis Sanchezas atliko puikų solo reidą ir šaltakraujiškai nuginklaco priešininkų vartininką Carlosą Lampe.

Bolvija papuolusi į tokią kėblią situaciją nepasidavė ir vos 3 minučių sušvelnino rezultatą. Po perdavimo iš krašto smūgiu galva pasižymėjo Marcelo Moreno.

Galiausiai Bolivijai šio įvarčio neužteko ir ji turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą.

Po šių rungtynių atrankos grupėje Čilė bent kuriam laikui kyla į penktąją poziciją, tuo tarpu Bolivija turi tenkintis aštuntąja vieta.