PČ besiruošianti Argentina draugiškose rungtynėse sutrypė JAE © AP nuotr.

Argentinos futbolo rinktinė užtikrintai ruošiasi netrukus startuojančiam pasaulio čempionatui Katare.

Trečiadienio vakarą vykusiose draugiškose rungtynėse Argentina išvykoje neturėjo vargo ir rezultatu 5:0 sutriuškino Jungtinius Arabų Emiratus.

Pirmame kėlinyje argentiniečiai pelnė 4 įvarčius. 17 minutę po Lionelio Messi perdavimo pasižymėjo Julianas Alvarezas, 25 ir 36 minutėmis pasižymėjęs Angelis Di Maria į savo sąskatą įsirašė dublį, o 44 minutę savąjį įvartį pelnė ir Lionelis Messi.

Antrame kėlinyje argentiniečiai pridėjo dar vieną įvartį. Rodrigo de Paulas atliko puikų perdavimą, o po keitimo pasirodęs Joaquinas Correa užtikrintai nuginklavo oponentų vartininką.

Argentina pirmąsias savo pasaulio čempionato rungtynes sužais su Saudo Arabijos futbolininkai Lapkričio 22 dieną.