Pedro: "Dabar svarbiausia yra išlikti ramiems"

Londono "Chelsea" ir toliau neranda savojo žaidimo. "Aristokratai" vakar prarado viltis apginti pernai iškovotą FA taurės trofėjų, kai namuose 0:2 nusileido "Manchester United" futbolininkams.

Vis tik "Chelsea" ekipos krašto puolėjas Pedro yra įsitikinęs, kad komanda privalo išlikti rami ir pradėti žaisti kiek įmanoma geresnį futbolą, nes laukia itin svarbios rungtynės tiek UEFA Europos lygoje, tiek Anglijos lygos taurėje.

"Mūsų laukia svarbios rungtynės Europos lygoje, o po to iškart Anglijos lygos taurės finalas.

Dabar svarbiausia yra išlikti ramiems, daug dirbti treniruotėse bei pradėti žaisti kiek įmanoma geriau, nes kitu atveju mūsų laukia bėdos", - oficialiai klubo svetainei sakė Pedro.

Ispanas neslėpė apmaudo ir dėl prastų rungtynių prieš "Man Utd, kurios eliminavo "aristokratus" iš kovos dėl trofėjaus.

"Tai buvo bloga diena visai komandai. Situacija šiuo metu yra sudėtinga.

Pirmoje rungtynių pusėje žaidėme labai gerai, kūrėmė progas įmušti įvarčiui, tačiau jie turėjo dvi progas ir abi jas išnaudojo.

Antroje susitikimo pusėje mūsų pagrindinis tikslas buvo kurti progas, bet mes nesugebėjome to padaryti, todėl į rungtynes nesugrįžome", - apgailestavo ispanas.

"Chelsea" jau ketvirtadienį žais atsakomąsias UEFA Europos lygos rungtynes su "Malmo". Pirmąjį susitikimą Švedijoje "arsitokratai" laimėjo rezultatu 2:1.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos