Pasaul io futbolo legenda, brazilas Pele (%p02665) vienam Šveicarijos laikraščiui duotame interviu kritikavo Ispanijos superklubo Madrido "%c00003" žaidimo modelį. 63-ių Pele teigė, kad dabartinio "Real" net negalima lyginti su 6-ojo dešimtmečio "Santos", kuriame tuo metu žaidė vieni geriausių pasaulio futbolininkų.

Žaidėjas teigė, kad dabartinis "Real" yra labai nesubalansuota komanda - jiems ryškiai trūksta žaidėjų, atliekančių juodą darbą aikštėje, kuris leistu daug labiau pasireikšti ekipos žvaigždėms.

"Didžiausia "Real" klaida - juodą darbą atliekančių žaidėjų nebuvimas, - kalbėjo Pele. - Ekipoje negali žaisti vien žvaigždės, reikia ir tokių, kurie dirba nematomą darbą".

Futbolo karaliumi tituluojamas brazilas savo žodžių patvirtinimu laiko šį "Real" sezoną - pralaimėjimas Karaliaus taurės finale, iškritimas iš Čempionų lygos, o Ispanijos čempionate kol kas užimama tik antra vieta.

"Šeštajame dešimtmetyje "Santos" buvo idealiai sukomplektuota komanda - visose pozicijose turėjome daug gerų žaidėjų, - jaunystę prisiminė žaidėjas, per savo karjerą įmušęs beveik 1300 įvarčių. - "Real", vadinama stipriausia ekipa pasaulyje, turi suprasti, kad vien su žvaigždėmis visko nelaimėsi".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos