Pelenės istorija tęsiasi: Bundeslygoje lyderiaujantys Lėverkuzeno „Bayer“ nukalė ir „Bayern“ ekipą © Reuters nuotr.

Bundeslygoje vyksta tai, ko Vokietijos futbolo sirgaliai seniai nematė. Istoriškai gerą formą demonstruojantys Lėverkuzeno „Bayer“ futbolininkai iškovojo dar vieną svarbią pergalę ir šįkart tai buvo prieš pagrindinius varžovus.

Xabi Alonso auklėtiniai 3:0 sutriuškino Miuncheno „Bayern“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje svečiams iš Miuncheno sunkiai sekėsi kurtis progas, o kitoje aikštės pusėje „Bayer“ atrado spragų. Nedengiamas Josipas Štaniničius išvedė šeimininkus į priekį. Jis, beje priklauso „Bayern“ ekipai ir yra tik išnuomotas. Šis įvartis jam buvo pirmas per 18 mėnesių.

Alonso kariauna tempo nestabdė ir antroje rungtynių pusėje. 50-ąją minutę pasižymėjo puikų sezoną žaidžiantis Alejandro Grimaldo.

Kiek netikėtai šias rungtynes tik nuo suolo pradėjo Jeremie Frimpongas, tačiau ir jis tuščiomis neliko. Puikiai puolime žaidžiantis gynėjas pasinaudojo tuo, kad Neueris buvo palikęs vartus tuščius, ir iš toli pasiuntė kamuolį į vartus – 3:0.

„Bayern“ visų rungtynių metu atrodė gan vangiai ir atsakymo į „Bayer“ tempą neturėjo.

Po šios pergalės skirtumas tarp klubų turnyrinėje lentelėje siekia 5 taškus. Iki sezono pabaigos liko 13 turų.

„Bremen“ 1:2 „Heidenheim“

„Eintracht“ 1:1 „Bochum“

„Augsburg“ 2:2 „Leipzig“

„M'Gladbach“ 0:0 „Darmstadt“

„Union“ 1:0 „Wolfsburg“

Paskutines rungtynes stipriai palietė visą savaitgalį Vokietijoje vykstantis protestai prieš DFB (Vokietijos futbolo asociacijos) planus parduoti Bundeslygos akcijas, taip pasipelnant. „Union“ ir „Wolfsburg“ rungtynės buvo sustabdytos 25 minutėm, tačiau viskas gavosi taip, jog pergalingas įvartis buvo pelnytas 70-ąją pirmo kėlinio minutę, pridedant papildomą laiką.