Penkiais įvarčiais pažymėtose rungtynėse „Brentford“ palaužė „Fulham“ ekipą © REUTERS nuotr.

Pirmadienio vakarą vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse „Brentford“ namuose rezultatu 3:2 palaužė „Fulham“ vienuolikę.

„Bitės“ rungtynes pradėjo puikiai ir jau 6 minutę išsiveržė į priekį po Ethano Pinnocko įvarčio.

„Fulham“ sugebėjo išlyginti rezultatą 39 minutę. Svečių ekipoje pasižymėjo Manoras Solomonas.

Visgi antrame kėlinyje „Brentford“ įrodė savo pranašumą po to, kai atitinkamai 53 ir 85 minutėmis įvarčius pelnė Ivanas Toney ir Mathiasas Jensenas.

„Fulham“ sušvelnino atsilikimą 90+9 minutę, tačiau to nepakako šiame mače norint išplėšti bent lygiąsias.

Thomaso Franko auklėtiniai ir toliau demonstruoja puikią formą „Premier“ lygoje nepralaimėdami jau 12 rungtynių iš eilės ir rikiuojasi devintoje vietoje. Tuo tarpu, „Fulham“ išlieka septinti.