Per pridėtą laiką įvarčiais apsikeitusios „Brentford“ ir „Man Utd“ ekipos pasidalino po tašką © zumapress nuotr.

„Brentford“ ir „Manchester United“ ekipos šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaidė lygiosiomis 1:1.

Nuo pat mačo pradžios aikštėje dominavo namuose rungtyniavusi „Brentford“ ekipa, kuri dar pirmajame kėlinyje galėjo nesunkiai išsiveržti į priekį, tačiau šeimininkai nesugebėjo pasinaudoti susikurtomis progomis.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje stipriai nesikeitė, o „Brentford“ toliau kūrė pavojingas progas prie Andre Onanos vartų.

Galiausiai viskas pasisuko netikėta linkme ir 96-ąją minutę Masonas Mountas išvedė „Man Utd“ į priekį ir atrodė, kad „raudonieji velniai“ įsirašys tris taškus į savo sąskaitą.

Vis tik jau kitos atakos metu rezultatą išlygino Kristofferis Ajeras.

Per likusį laiką komandos įvarčių pelnyti nesugebėjo ir pasidalino po tašką.

Futbolas

Bet žiauru Masonas Mountas džiaugiasi baisiai įvarčiu o kai Brentford įmuša iškart ima kamuolį nes matosi kad jie nori pergalės o ne lygisių 😁d

Tai mu lygiosios išsigelbėjimas,nes brentfordui jos netiko.Turejo šeimininkai pagal visą žaidimą imti ne tašką o visus tris