Per žingsnį nuo Čempionų lygos buvęs "Napoli" visgi nusileido "Lazio", "Roma" sezoną užbaigė nesėkme

Šį vakarą nusileido Italijos čempionato sezono uždanga.

Nors buvo žaidžiamos aštuonerios rungtynės, pagrindinis sirgalių dėmesys buvo skirtas mačui tarp "Napoli" ir Romos "Lazio", kuriame sprendėsi trečiosios vietos bei kelialapio į UEFA Čempionų lygos atranką likimas.

Svečiai iš sostinės po Marco Parolo bei Antonio Candrevos įvarčių išsiveržė į priekį 2-0 dar pirmojo kėlinio pabaigoje ir tuomet atrodė, kad didesnės intrigos kovoje dėl bronzos nebus. Vis dėlto, Rafa Benitezo auklėtiniai sugebėjo įspūdingai atsitiesti ir Gonzalo Higuaino dublio dėka išlyginti rezultatą. Negana to, svečiai dar buvo likę dešimtyje.

71-ąją minutę komandų gretos išsilygino, nes antrąją geltoną kortelę užsidirbo Faouzi Ghoulamas, bet neilgai trukus Higuainas stojo mušti 11 metrų baudinio bei turėjo auksinę progą išvesti savo ekipą į stipriausią Europos turnyrą.

Vietinių sirgalių liūdesiui, argentinietis buvo netikslus, o po to "Lazio" futbolininkų gretose po įvartį dar pridėjo Ogenyi Onazi bei Miroslavas Klose.

Itin rezultatyviai susiklostė dar keli mačai, kur su lyga atsisveikinantis "Cagliari" 4-3 palaužė "Udinese", o Milano "Inter" tokiu pačiu rezultatu privertė pasiduoti "Empoli" vienuolikę. "Torino" futbolininkai savo ruožtu namie nepaliko jokių vilčių "Cesena" ir sutriuškino varžovus net 5-0.

Tuo tarpu sidabrą "Serie A" šiemet ir vėl iškovojusi "Roma" komanda namuose 1-2 nusileido "Palermo".

"Cagliari" 4 - 3 "Udinese"

"Roma" 1 - 2 "Palermo"

"Fiorentina" 3 - 0 "Chievo"

"Inter" 4 - 2 "Empoli"

"Napoli" 2 - 4 "Lazio"

"Sampdoria" 2 - 2 "Parma"

"Sassuolo" 3 - 1 "Genoa"

"Torino" 5 - 0 "Cesena"