Dar vi enai kadencijai vakar išrinktas Madrido "%c00003" prezidentas Florentinas Perezas pareiškė ir toliau ketinąs tęsti savo ambicingą pirkimų strategiją. Dabar jo taikinyje atsidūrė Anglijos čempionų Londono "%c00041" atraminis saugas Patrickas Vieira (%p01553).

Vakar vykusiuose klubo prezidento rinkimuose Perezas nugalėjo triuškinančia persvara, surinkęs daugiau nei 90% balsų. Po pergalės sakytoje kalboje prezidentas prakalbo apie galimą Vieiros pirkimą.

"Aš dar kartą pasikartosiu, tačiau aš ir toliau ketinu tęsti tokią pačią pirkimų politiką. Mes ir toliau norime turėti geriausius kiekvienos pozicijos žaidėjus pasaulyje, - teigė Perezas. - Mano nuomone Vieira yra geriausias savo pozicijos žaidėjas pasaulyje."

Manoma, kad iki tol atraminio saugo pozicijoje Perezas labiausiai norėjo matyti Ispanijos rinktinės ir San Sebastiano "%c00091" atraminį saugą Xabierą Alonsą (%p01026), tačiau, greičiausiai nepavykus deryboms su žaidėjo klubu, tos minties teko atsisakyti.

Florentinas Perezas prieš kelias dienas taip pat užsiminė, kad norėtų "Real" gretose matyti Anglijos rinktinės ir Liverpulio "%c00051" puolėją Wayne'ą Rooney (%p02129).

Prezidentas savo kalboje taip pat patvirtino neketinąs parduoti ekipos žvaigždės Davido Beckhamo, pareiškęs, kad jis "klubui yra labai svarbus žaidėjas".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos