Pergalę iškovojusi Kolumbija laimėjo H grupę, Senegalas eliminuotas pačiu skaudžiausiu būdu (VIDEO)

Šiandien paskutinius savo mačus pasaulio čempionato grupių etape sužaidė H grupės komandos, o pergalę tarpusavio mače iškovojusi Kolumbijos rinktinė išmetė Senegalą iš tolimesnių kovų planetos pirmenybėse.

Vienintelis įvartis lėmė, kad Kolumbija iškovojo pergalę 1:0, po kurio jie laimėjo H grupės kovas ir eliminavo Senegalą iš tolimesnių kovų. Senegalas iš čempionato pasitraukė labai skaudžiai: surinkę tiek pat taškų kiek japonai, turėdami lygų įvarčių skirtumą ir jų skaičių bei tarpusavyje sužaidę lygiosiomis, jie į pirmenybių kitą etapą nepateko dėl to, kad surinko daugiau geltonų kortelių nei Azijos atstovai.

Daugiausiai kalbų pirmajame kėlinyje susilaukė 17 minutę įvykęs epizodas. Po Sadio Mane įsiveržimo į baudos aikštelę ir kontakto su varžovų gynėju Davinsonu Sanchezu teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį, o VAR komanda jam patarė pasižiūrėti šio epizodo pakartojimą. Pakartojimo metu arbitras pamatė, jog gynėjas pirma išmušė kamuolį, o tik vėliau lietė varžovą, tad atšaukė savo sprendimą ir vienuolikos metrų baudinio į Kolumbijos vartus nebuvo.

Net ir po šio epizodo dažniau atakavo Senegalo ekipa, o Kolumbijos rinktinė sužaidus pusvalandį neteko ir Jameso Rodriguezo: atsinaujinus traumai jis buvo priverstas palikti aikštę.

Per likusį pirmąjį kėlinį progų susikurti komandoms nepavyko ir rezultatas nepakito – 0:0.

Antrąjį kėlinį kolumbiečiai pradėjo kur kas aktyviau ir juos buvo galima kur kas dažniau išvysti atakuojant Senegalo aikštės pusėje. 65-ąją minutę iš toli smūgiuoti pabandė Luisas Murielis, bet jo smūgį blokavo Kalidou Koulibaly, o netrukus po kampinio Falcao nepataikė į vartus.

Galiausiai Kolumbijos rinktinės atakos davė vaisių – po dar vieno kampinio puikų smūgį nuo žemės atliko Yerry Mina, kuris išvedė savo rinktinę į priekį ir pasiuntė Senegalo rinktinę į trečiąją vietą grupėje, kurią jie užėmė dėl didesnio gautų geltonų kortelių skaičiaus. Norėdami patekti į kitą etapą per likusį laiką afrikiečiai turėjo pelnyti įvartį, sulaukti japonų praleisto įvarčio arba gautų trijų geltonų kortelių.

Situacija per likusį mačo laiką nepasikeitė, tad Senegalui teko atsisveikinti su čempionatu.